Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vysoké otáčky 405 1.6 Solex


Roky

Recommended Posts

čus ,potřeboval bych radu ,po nastartováni motoru mám stále vysoké otáčky motoru až 2500 ot/min,nespadnou ani po ohřátí na normální teplotu,jemon když prošlápnu plynový pedál tak slezou na patnácet,ale po dalšim provozu je to samé,mechce se mi to davat na diagnostiku na co bych se mel nejdříve zameřit nebo proměřit :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem pozoroval ,když se voda začínala ohřivat tak mechanizmus praceje ale otáčky se stejně nezmenší,musim silne sešlápnout pedál plynu pak trochu spadnou na těch patnácet,znovu se rozjedu a otacky po zastavení jsou zase stejně vysoké,vše jsem vyčistil a promazal :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych neřekl protože ty otáčky nespadnou na normal volnoběh ani po sešlápnutí toho plynového pedálu,zkusim to ještě jednou rozebrat jinak diky za radu,kdyby ještě někdo na něco přišel budu rád za nazor,ještě jednou dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemas zle nastaveny volnobech?? na karburatore sa to robilo takou malou sroubickou :myslim

ja som mal predtym motor xu52c ties 1.6 karburator a ked blbly otacky tak som pri vypnutom motore dal dole kryt vlastne privod vzduchu s filtra do karburatora a premazal tu klapku v druhej komore ta sa zasekovala stale lebo automaticky sitic stale otvoril a potom ostala zaseknuta skus sa stim pohrat premazat to :myslim

[upravil dne 6.1.2008 maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...