Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nedrží volnoběh zdechá


Speede

Recommended Posts

Ahojky peugeoťáci mám dotaz,Mám p 306 a po nastartovaní auto hnedka zdechne,ale když šlápnu na plyn tak se chytne,ale jak dám nohu s plynu tak to zdechne:-( Neví někdo co s tím prosím poraďte mi někdo,Docela mě to trápí:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

drobet? to je že se dotazy opakují po nějaké době,at je to 306 406 kolísání volnoběhu či chcípání.Stačí vyčistit krokový motorek a je na 50% hotovo,ale co máš za motor mohl bys jej dáti do podpisu k té tvoji 306 a pak se bu de lépe odpovídati

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tiez problem s otackami kolisaju mi. mam peugeot 306 1,6 benzin 65kw rocnik 1998. kombi. Niekedy ked idem 60 vyhodim rychlost otacky mi klesnu tak ze skoro motor zhasne. potom otacky su okolo 900 a kolisaju +-200 otacok dost ma to znervoznuje. co mam robit. mam ist na pocitac? za odpoved dakujem pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určo jít na pc, takový ty čachry s krokáčem na ty už nevěřim...Kolikrát byl čištěnej a nic...jak jsem říkal, já mám v jednotce odpálenej výstup na ten krokáč. Docela pomůže, když se ten krokáč odpojí, ale je to jen provizorní řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

? ved lambda naskakuje az po 1-2minutach po starte tak pochybujem ze ked sadnem do auta a po nastartovani mi to hned skape to je lambdou, skor zaseknuty krokac alebo poskodeny potenciometer.

Původně zaslal: tiburtius

bol som na pc a povedali mi ze lambda sonda je zla nie tak ale vynechava v snimani. Pozicam si lambda sondu od bratovej 306 a uvidime. Jedna lambda stoji 4600 sk. Potom dam vediet.

Speede skus ist na pc a uvidis. mozno to aj u teba bude lambda sonda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

přesně tak myslí si že je motor zahřátý a on není,po výměně zatím jede jak má i startuje.A to je už rok co jsem měnil to čidlo,prostě si to se mnou hrálo,jednou tak podruhé onak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa ten blbne stale aj ked som vymenil to cidlo.

Ale robi to ine ako tebe. Mne sa to prechlastava asi po minute a potom vynehavaju valce. Skusal som oklamat rj tak ze som paralelne k cidlu zapojil 22kOhm odpor a tym som posunul info o teplote o 5 vyzsie a pomahalo to ale pravu pricinu som neodstranil lebo cidlo je nove. Tak som meral lambdu ako dlho jej trva kym zacne regulovat a 3minuty sa mi zdalo dlho. Nakoniec som zistil ze ked zapcham hadicu cez ktoru motor nasava vypary z nadrze tak tak sa to uz neprechlastava no ale neni to ono, proste motor pod 2000ot znatelne netaha a nejde pravidelne pri zatazi. Pisal som p. Hamplovi co je super diagnostik na motory pri Dvure kralove a ten mi odporucil p. Ondrusa v hlohovci tak mu to zajtra nesem na komplet diagnostiku od vstrekovacov, tlaku paliva az po inducku lambdu a rj. A uvidim

Původně zaslal: sarkomi

přesně tak myslí si že je motor zahřátý a on není,po výměně zatím jede jak má i startuje.A to je už rok co jsem měnil to čidlo,prostě si to se mnou hrálo,jednou tak podruhé onak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojdem pomaly dom. Vonku je tma tak som prd zistil ale dik

Původně zaslal: sarkomi

přesně tak myslí si že je motor zahřátý a on není,po výměně zatím jede jak má i startuje.A to je už rok co jsem měnil to čidlo,prostě si to se mnou hrálo,jednou tak podruhé onak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to dělalo BX-ko,14RE (monoblok,karb solex),ale jen motor na provozní teplotu a při náhlém ubraání plynu s vyřazeným kalupem,event.při přeřazování u křižovatek.Začalo to dělat až od emisí,kdy mechanik ,aby se vešel do limitů)sešteloval karbík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...