Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naviják na rezervu


xavier

Recommended Posts

Rádo se stalo.

Takže naviják je opraven a čeká tady na dalšího zájemce.

Zároveň prosím, kdo máte vrak navijáku, pošlete mi, i za úhradu (nebo domluvíme převzetí osobně). Teď mi chybí hlavně ten pěšec, ale kupodivu i ostatní díly mohou mít vadu, např. u posledního bylo ochozené to hliníkové zahnuté vedení lanka, jak mění směr z vodorovného na svislý.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se k tomu dostal taky a ještě jednou bych chtěl poděkovat za repas navijáku.Minule mi Magda koupila nové matičky a dnes byl čas a super počasí(ani zima ani teplo) tak jsem se do toho pustil.

Po namontovaní jsem zjistil co to je nezažívat "nervy-stres" při navíjení rezervy pod auto.Neznal jsem takový pocit,protože jsem auto koupil už ze zlomenou osičkou brzdy a nepřál bych to nikomu s tím navíjet rezervu.Perfektní práce fakt,všem kdo má problémy s navijákem doporučuji kontaktovat Oldu . . .  P607Olda

 

edit: foto ve vlákně http://www.peugeot-club.com/topic/77745-gabriel-3o7-break-16-16v-80kw/page-36#entry1679022

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

zdravím pánové, poptávám ten bazmek na rezervu. najde se někdo? když jsem měnil, domotal jsem to tak do poloviny a pak nic. vzhledem k tomu, že jediný nástroj co byl v autě, byly kombinačky, lanko jsem přecvakl. takže ten mechanismus tam asi mám, ale určitě už nemám tu bojku, která tu rezervu držela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při sundávání rezervy jsem přecvakl lanko. takže to, co je od lanka dolů nemám. bójkou jsem myslel tu koncovku, která ve středovým otvoru v rezervě, navazuje na ni lanko. měnil jsem potmě a všechno co zůstalo ležet na zemi jsem vyhodil, protože mě nenapadlo, že nová věc bude stát tolik peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to opravoval. Použil jsem lanko 3mm. Přesně pasuje do drážky v kole navijáku, takže se do sebe nezařízne a je dost tuhé. Ani při chybné manipulaci (spouštění rezervy bez současného vytahování z pod auta) nenamotá opačně a následně nezamuchlá. Jen jsem musel udělat šroubovou koncovku co přijde do pěšce se závitem M6 a do pěšce taky zvětšit závit na M6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych si chtěl dát místo rezervy do auta tu opravnou sadu, je potřeba to nějak legalizovat?

volal jsem do dvou místních STK a v jedné mi řekli, že to není potřeba zapisovat do TP a ve druhé, že ano + musí Peugeot dodat nějaké písemné vyjádření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvyklý je opačný postup, tzn. dát si opravdovou rezervu namísto lepící sady.

Ty máš možnosti:

- najít svůj pěšec v trávě

- koupit pěšec na vrakáči

- vyžádat pěšec v servisu Peugeot, když někomu montovali nový naviják, tak jim starý zůstal i s pěšcem

- vysoustružit nový pěšec

- dát tam jinou svorku - nedokonalé, protože pěšec drží v kleštině proti vypadení, zatímco při použití svorky to bude držet jen na brzdě, která je v navijáku.

 

Nahradit lanko je celkem snadné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mě se stala identická věc. Koupil jsem auto bez rezervy. Když jsem si pořídil rezervu a chtěl jsem spustit lanko, sjelo jen kousek (evidentně se to nemá dělat bez zátěže) Tak jsem ho navinul, hrozně ztuha a dolů už ani náhodou. Naštěstí je k navijáku dobrý přístup i bez zvedáku. Sundal jsem ho, rozdělal a ouha, lanko úplně sežvejkaný a roztřepený. Projel jsem forum, vykuchal lanko z figurky, opatrně provrtal figurku durch dvaapůlkou vrtákem. Zítra do navijáku strčím lanko, protáhnu dirkou ve figurce a zajistím. Potil jsem se akorát u vrtání. Ještěže je figurka snad z mosazi, zalomit tam vrták, bylo by veselo...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je roztřepené, tedy jednotlivé dráty jsou přerušené, tak špatný. Jinak lze narovnat i šíleně zmuchlané lanko.

Mezitím jsem vyzkoušel ještě další fígle:

- do válečku D8x10 (který je v navijáku) vyvrtat dírku, trochu zbrousit, aby se vešla hlava hřebíčku, a pak prostrčit lanko, zatlouct hřebíček, vymýt benzínem a dvěma páječkami prolít cínem (navrhoval už někdo přede mnou, nyní jsem to vyzkoušel)

- pokud použijete lanko z bicyklu (jsem přesvědčen, že stačí), tak do válečku vyvrtat dvě dírky vedle sebe a lanko provléct tam a zpět.

 

Je fakt, že některé věci se parádně dělají v soustruhu (vrtání šroubku po délce), ale i stojanová vrtačka hodně pomůže.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam dám lanko z přední brzdy na starou třiapůlku. Pájet se s tím nebudu, prostrčím dirkou ve figurce, omotám okolo šroubku a stáhnu dvěma svorkama.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo. Trošku mě zmátlo ovládání kleštin pro úchyt figurky. Rezerva vytažená až nahoru, figurka evidentně zaklesnutá do kleštin, ale trochu se ta rezerva hýbe, snad ji nikde neztratím. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...