Sign in to follow this  
Followers 0
jarajarda

Offroad 205- Kde se jí líbí nejvíc:)

66 posts in this topic

Tak nám včera fučel trochu vítr a zavál nám silnice. Tak jsem vytáhl 205 na projížďku do našich kopců. Není to ještě úplný extrém, ale nechci si zničit podvozek ani auto,ale projede víc, to víte dobře sami:D

Snížek byl super,jen na protažené silnici občas led,ale vyjela bez potíží všechno,ani nemusela moc prohrabovat. Venku bylo okolo -5 a vevnitř sem si udělal krásných 30°C na krátkej rukáv:D

Moooc pěkný:super:super

Jenom škoda, že u nás zatím sníh snad ani letos(ani minulej rok:D:D) nebyl:(:(:(. tak leda poprašek:(

[upravil dne 4/1/08 Vopičí]

Pěkný offroad.

Ale já jej už dělat nebudu, stačilo mi to minulý rok... :(

Kámoš mi teď psal, ať prej jedem nějakej Offroad trip:D Kdyby mi nevadilo že jí orvu,tak bych jim jel klidně ukázat, že 4kolka za milion nemusí bejt nutně lepší:D Ale kdo by si kvůli tomu ničil auto, bejt nějaká hodně špatná na dojetí, tak by se to zkusit dalo:D

Viděl jsem video, kde trasu pro Offroady projela Lada Samara (byla maličko zvedlá), zadní okno nápis "My 2 car is Sputnik":D Projela naprosto všechno, co Pajerra, Ravky, Cherokee a podobné a ty lidi okolo nechápali. Někdo tam na tom videu pronesl "Proč sme si kupovali auto za mega a půl..." :D

Původně zaslal: Marcel505

Pěkný offroad.

Copak..? No na mokrým sněhu bych asi nejel, to by mohlo třeba ujet někam do stromu a opřít auto o strom se mi nechce...

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marcel505

Pěkný offroad.

Copak..? No na mokrým sněhu bych asi nejel, to by mohlo třeba ujet někam do stromu a opřít auto o strom se mi nechce...

Zlikvidoval jsem výfuk...

Vyhrabal jsem se ze všeho, ale z vyjetých kolejí v zmrzlém blátě už ne...

hezký sníh..:D někde mám fotku z loni jak sem taky brodil asi 10 cm a pak sem měl nádherný sněhový poklice..:D

tak jak známo tak já jsem si loni na Zimním Klouzání taky hrál na ofrouta :) Akorát jsem se z toho nevyhrabal, ba dokonce se povedlo zahrabat offrouta co nás přijel vysvobodit :D

post-0-14109598081048_thumb.jpg