Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repetéé 6.1.2008 Štěrkovna Hlučín 15:00 odpol


Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

No snad tam ještě led bude, i když by jsme se možná obešli i bez toho.. :P Můj vehikl má problém se na sněhu rozjet a na blbosti taky není stavěný, protože pod nulou automaticky zamrznou lanovody ruční brzdy..

Nur ein Trottel :myslim:mrk:D:D:D

taky se pokusim dorazit :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspon za sebe muzu rict, ze sraz nebude :(

Prsi, +2, byl jsem se tam podivat pres chvili a z toho perfektniho kluziste je jenom kaluz nic vic. Tak snad priste az bude pocasi lepe prat. Proto snad chapete, ze zrovna klouzani se neda organizovat 5 dni predem. Proste kdyz je led tak se musi hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Tak aspon za sebe muzu rict, ze sraz nebude :(

Prsi, +2, byl jsem se tam podivat pres chvili a z toho perfektniho kluziste je jenom kaluz nic vic. Tak snad priste az bude pocasi lepe prat. Proto snad chapete, ze zrovna klouzani se neda organizovat 5 dni predem. Proste kdyz je led tak se musi hned :)

a co jenom tak normál srázek????? ale fakt prší???? v Krnově nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: rimmer

Tak aspon za sebe muzu rict, ze sraz nebude :(

Prsi, +2, byl jsem se tam podivat pres chvili a z toho perfektniho kluziste je jenom kaluz nic vic. Tak snad priste az bude pocasi lepe prat. Proto snad chapete, ze zrovna klouzani se neda organizovat 5 dni predem. Proste kdyz je led tak se musi hned :)

a co jenom tak normál srázek????? ale fakt prší???? v Krnově nic.

Tak spis jen mrholi resp. poprchava... normal srazek by byl fajn, ale v te brecce a hnusnem pocasi se me fakt nechce. To bych to spis odlozil az bude sucho (muzem dat kuzely a treba slalom, nebo az bude led.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: rimmer

Tak aspon za sebe muzu rict, ze sraz nebude :(

Prsi, +2, byl jsem se tam podivat pres chvili a z toho perfektniho kluziste je jenom kaluz nic vic. Tak snad priste az bude pocasi lepe prat. Proto snad chapete, ze zrovna klouzani se neda organizovat 5 dni predem. Proste kdyz je led tak se musi hned :)

a co jenom tak normál srázek????? ale fakt prší???? v Krnově nic.

Tak spis jen mrholi resp. poprchava... normal srazek by byl fajn, ale v te brecce a hnusnem pocasi se me fakt nechce. To bych to spis odlozil az bude sucho (muzem dat kuzely a treba slalom, nebo az bude led.

Víš co jsi myslím že už je pozdě lidí co se přihlásily jsou offline a stejně asi dojedou protože jsi to nepřečtou,mužem se sejít i někde jinde a ne v té břečce já tam stejně jedu jsem domluvený s @rem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Me je jen lito ze Rimmerova predpoved vysla ,sam jsme tomu ve ctrtek pri -12 neveril .

njn, nevypadalo to tak, ale nejaka svinsky tepla fronta sem prisla a je to v pytli, nejvic me sere, ze slezl ten snih uplne pritom to byla posledni troska a tak hezky to vypadalo bile a cesty byly zaroven suche, coz je takovy idealni stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...