Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

PŘI ZAŘAZENÍ ZPÁTEČKY BLIKAJI VAROVNÉ


Guest servisman

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

ale má jenže je to drobet drahý :myslim někde se to probíralo co si pamatuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

ale má jenže je to drobet drahý :myslim někde se to probíralo co si pamatuji

Nějaká řídící jednotka která pustí při aktivaci ABS varovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maju to posledne modely-multiplex. Aktivuje sa to cez BSI ako rozne ine "systemy" ako pipanie pri prekroceni urcitej rychlosti atd.. :papa

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Maju to posledne modely-multiplex. Aktivuje sa to cez BSI ako rozne ine "systemy" ako pipanie pri prekroceni urcitej rychlosti atd.. :papa

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Těma posledníma modelama myslíš i 406 nebo 407?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ze tie NASE!!! 406!!! :D

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Těma posledníma modelama myslíš i 406 nebo 407?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Jasne, ze tie NASE!!! 406!!! :D

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Těma posledníma modelama myslíš i 406 nebo 407?

A to jako že by se to dalo aktivovat v BSI ???? Jak poznám že to moje BSI umí??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam sa to este neda aktivovat...:( nemame MUXko... ale ked si Ta naopoja cez pocitac tak tam Ti vsetko co sa da povedia...

Nuz MUX je uz MUX...:) fajnovky ako spiatocka a ked mas zapnute stierace aj zadny stierac sa Ti zapne...atd...:)

:papa

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: kadaver

Jasne, ze tie NASE!!! 406!!! :D

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Těma posledníma modelama myslíš i 406 nebo 407?

A to jako že by se to dalo aktivovat v BSI ???? Jak poznám že to moje BSI umí??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panické brzdění je fajn, už mi to párkrát pomohlo. Když systém zjistí, že pedál je zmačknut prudce, tak ještě přitvrdí a zaflekuje, dokonce ani ABS se do toho moc neplete, fakt brzdí na fleku.

Naopak, ty blikače jsou velmi otravné, při trochu sportovnější jízdě, při předjíždění kolony a následném brzdění to bliká co chvíli a člověk pak vypadá jak cyp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Panické brzdění je fajn, už mi to párkrát pomohlo. Když systém zjistí, že pedál je zmačknut prudce, tak ještě přitvrdí a zaflekuje, dokonce ani ABS se do toho moc neplete, fakt brzdí na fleku.

Naopak, ty blikače jsou velmi otravné, při trochu sportovnější jízdě, při předjíždění kolony a následném brzdění to bliká co chvíli a člověk pak vypadá jak cyp.

Musím souhlasit je to pro důchodce :-)

Když se jen trochu pospíchá bliká to skoro pořád, u nějakejch modelů to vypnout jde u jinech ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mé 206 2004 to funguje následovně. Při prudkém brždění se aktivují varovky. Vypnou se při prvním sešlápnutí plynu a nebo manuálně tlačítkem.

Spíš by mě zajímal ten systém EVA. Které modely a od kterého roku ho mají (pokud to není za příplatek). Švára se svezl pežotkem a jako vlastníkovi felicie se mu zdálo, že pežot nebrzdí. Mi se zase zdá , že to brzdí dobře, zvláště při rychlejším sešlápnutí brzdy. Onehda jsem kvůli ciklistovi stál nafleku, ABS si párkrát zacvakalo a varovky blikali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne to je TOTÁLNÍ KRAVINA. :bojim

Aby se mi při couvání z garáže rozblikali varovný blikače tak bych vypadal jako úplnej magor. Nehledě na situace jako psal Hurvajz. A zase tolik námahy případně stisknout tlačítko varovnejch to nestojí. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je , že pokud bydlíš na sídlišti a dojedeš po 22:00 a potřebuješ couvnout do řady aut a nebo prostě couveš do řady, aby jsi ráno jen vyjel ( s oškrábaným čelním a 2-ma bočním okénky ), prostě rušíš. Spousta lidí je profláknutá i těmi zvuky, co jim vydává centrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Jsi myslím že by bylo lepší mít v autě varovné blinkry při prudkém brždění než při zpátečce.... škoda že to 406tka nemá...nebo má???? některá???

Maj to od roku 2002, ty co už maj multiplex. Je dobrá píčovinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Na každou akci je reakce :D a jest-li Ti vadím tak to řekni rovnou

Ty mi nevadíš. Umíš dobře poradit, ale upřímě. Tak 60% příspěvků je úplně mimo mísu a o ničem (nejsi sám). Netvrdím, že občas taky něco takovýho někdo z nás nenapíše ale je občas dobrý se zamyslet nad tím co napíšu než fórum zaplácnu dalším nesmyslem. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Problém je , že pokud bydlíš na sídlišti a dojedeš po 22:00 a potřebuješ couvnout do řady aut a nebo prostě couveš do řady, aby jsi ráno jen vyjel ( s oškrábaným čelním a 2-ma bočním okénky ), prostě rušíš. Spousta lidí je profláknutá i těmi zvuky, co jim vydává centrál.

To bylo asi na mě a můj 103 dB couvák.

Kobro, věř mi, že bydlím v poměrně hodně obydlené části Prahy a že mě kvůli couváku nikdo z okolí nepeskoval (možná to bylo kvůli mé postavě, ale je to prostě fakt).

Jak dlouho při parkování couváš? Já maximálně několik vteřin, to každý přežije - mimoto v dnešní době alarmů reagujících i na průjezd Avie v okruhu menším než 500 m od zaparkovaného auta jsem přesvědčenej, že se lidi vůči nočnímu houkání aut stali imunními.

A ještě malá vsuvka - pokud dojedu na sídliště kdekoli v Praze po 22 hodině, tak jen těžko budu sousedy rušit, protože to už mám s parkováním tak nějak smolíčka (u mě právě mezi 22 - 23 hodinou vzniká několik volných prostorů po těch, kteří jezdí do jedné z mnoha hospod, co mám v ulici, auty - takže já paradoxně po té 22 hodině většinou najdu místečko poblíž domu, kde bych ho třeba mezi 18 - 20 hodinou 100% nenašel).

[upravil dne 6/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky na to napsal svůj názor, ale pak nechápu Tvoji reakci na něj. :myslim

Původně zaslal: sarkomi

ono těch totálních kravin jak píšeš je někdy na foru více :cool:

Myslel jsem že už po této zemi nějakej pátek chodíš a jsi trochu soudnější než mladší generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...