Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Falosny vzduch


Keeper

Recommended Posts

Zdarek,

je zima a treba kurit, no ked je ako tak nakurene v aute tak rozonam pri prejazde zakrutou akoby mi do auta vliezol odniekial studeny vzduch z vonku. Hlavne v priestore okolo riadiacej paky je to citit. Taktiez sa mi zda, ze ventilator akoby uz nemal tu silu co pred tym a musim ho zapinat na vacsi vykon ako bolo zvykom. Je pravda , ze auto mam 6 rokov a asi este nebol meneny pelovy filter ( uz sa mi zahmlievaju okna) myslite , ze to moze mat nieco s tym spolocne ??

dakujem za nazory !!:myslim

keeper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mne se okna nemlží a co mohu podotknout občas se mi to stávalo i na sedanu 406 či i dokonce na R Laguně,pokud jsem měl ruku na řadící páce tak chladnej závan jsem ucítil,ale jen při projíždění zatáčkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keeper: to myslis vazne, ze jsi ho jeste nemenil :o Ja ho menim pri kazde vymene oleje, enbudu prece dychat ten prach. A to, ze se ti mlzi okna s tim spojene bude, jelikoz ti dovnitr nejde vzduch zvenci. To je skoro to same, jako by jsi mel stale zapnuty vnitni okruh. Vymen filtr a sam uvidis :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MatrixChose : nie este som ho nemenil, nemal som dovod, okna sa mi nehmlili.

A dychat prach ??? Vies o com hovoris ?? Sak ak je filter zaneseny tak nejde cez neho ziaden vzduch a nie to este prach :D

Je mi jasne , ze ho budem teraz na jar menit

A nema vyznam ho menit pokial okna sa nezahmlievaju, to znamena , ze je priepustni ak su okna OK, skor ma hneva ten moj problem s ventilatorom) intenzita ) a chladnym vankom :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

MatrixChose : nie este som ho nemenil, nemal som dovod, okna sa mi nehmlili.

A dychat prach ??? Vies o com hovoris ?? Sak ak je filter zaneseny tak nejde cez neho ziaden vzduch a nie to este prach :D

Je mi jasne , ze ho budem teraz na jar menit

A nema vyznam ho menit pokial okna sa nezahmlievaju, to znamena , ze je priepustni ak su okna OK, skor ma hneva ten moj problem s ventilatorom) intenzita ) a chladnym vankom :myslim

Ale to neni o tom, jestli se ti mlzi nebo ne. Palivovej, vzduchovej taky nemenis az kdyz ti to nejede nebo snad ano? I pylovej ma doporucenou dobu vymeny. A k tomu ventilatoru ti opravdu takhle z hlavy nic nepovim. Ale s tim filtrem dej na me, zase tolik penez to neni, jak rikam, ja menim vsechny najednou spolecne s olejem a nemusim premyslet kdy jsem co menil nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: subin

Intenzita proudění vzduchu má přímou souvislost se zanešením filtru.tak ho vymněň a uvidíš

To urcite ano, jen ten studeny mi vrta hlavou :myslim

Já sem to nikdy nepocítil,tak nevím co má přesně na mysli?Jinak filtr stojí od 350 kč víše podle výrobce

[upravil dne 4/1/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

při projetí zatáčky pokud mám ruku na řadící páce jako by mne ovál studený závan po ruce-prstech na řadičce. Kabinový filtr je nový.Blbě se vysvětluje ale je to tak.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

při projetí zatáčky pokud mám ruku na řadící páce jako by mne ovál studený závan po ruce-prstech na řadičce. Kabinový filtr je nový.Blbě se vysvětluje ale je to tak.:mrk

Ještě se mi to nestalo,ale asi můžu bejt jenom rád:D.Nemohlo by to mít sovislost s nedoléhajícím těsněním dveří?Nebo těsněním volantové tyče,nebo nějaká průchodka od kabeláže.Jen tak nadhazuju možnosti,ale je to zajímavý:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

MatrixChose:samo, ze menim vsetky filtre podla predpisu , ale az na pelovy, ten vobec nie je dolezity na prevadzku , ale iba na komfort, ked sa mlzia okna tak je zaneseny a proste sa vymeni :D

Pokud se ti zdá že ti fouká větrák nějak málo tak je to na 100% zanešeným filtrem. A studenej vzduch se ti v autě přelejvá po podlaze pořád, v zatáčce se prostě pohne a máš pocit jako by táhlo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

MatrixChose:samo, ze menim vsetky filtre podla predpisu , ale az na pelovy, ten vobec nie je dolezity na prevadzku , ale iba na komfort, ked sa mlzia okna tak je zaneseny a proste sa vymeni :D

Tak je to i o konfortu, ale i o tom, ze se nemusi motorek tolik namahat. A myslim, ze das obcas za filtr par set, nez pak par tisic za motorek + praci :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: subin

Původně zaslal: sarkomi

při projetí zatáčky pokud mám ruku na řadící páce jako by mne ovál studený závan po ruce-prstech na řadičce. Kabinový filtr je nový.Blbě se vysvětluje ale je to tak.:mrk

Ještě se mi to nestalo,ale asi můžu bejt jenom rád:D.Nemohlo by to mít sovislost s nedoléhajícím těsněním dveří?Nebo těsněním volantové tyče,nebo nějaká průchodka od kabeláže.Jen tak nadhazuju možnosti,ale je to zajímavý:myslim

jedině okolo řadící páky to je ale jak píše Hurvajz asi se přelejvá vzduch po podleze:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: subin

Původně zaslal: sarkomi

při projetí zatáčky pokud mám ruku na řadící páce jako by mne ovál studený závan po ruce-prstech na řadičce. Kabinový filtr je nový.Blbě se vysvětluje ale je to tak.:mrk

Ještě se mi to nestalo,ale asi můžu bejt jenom rád:D.Nemohlo by to mít sovislost s nedoléhajícím těsněním dveří?Nebo těsněním volantové tyče,nebo nějaká průchodka od kabeláže.Jen tak nadhazuju možnosti,ale je to zajímavý:myslim

jedině okolo řadící páky to je ale jak píše Hurvajz asi se přelejvá vzduch po podleze:super

Prostě vzduch se ochlazuje od oken, a stéká dolů, u podlahy je pak pořád chladno, no a v zatáčkách se to rozhejbe a máš to
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Prostě vzduch se ochlazuje od oken, a stéká dolů, u podlahy je pak pořád chladno, no a v zatáčkách se to rozhejbe a máš to

Jak proste, fyzika zakladni skoly. Jen si to uvedomit, bravo Hurvajz - na prani opraveno, bojim :bojim:potlesk

[upravil dne 4/1/08 MatrixChose]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...