Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

36. pražský minisraz, 10. 1. 2008 v 18 hodin, restaurace Peugeot - club, Zahradní Město


Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Džbán bude dost problém - pokud nebudu brát to, že jsme zdejší restauraci z nějakého důvodu opustili:

Byl jsem mezi svátky v Šárce s prckem a jistil jsem, že celá přehrada Džbán je vypuštěná a na jaře se odtud má vyvážet 70 000 tun usazenin z jejího dna a náklaďáky mají samozřejmě jezdit přes parkoviště a mezi vilkama na Evropskou. Dovedeš si představit, jak to tam bude vypadat???

Uplne stejne jako ted a v prubehu pristich let na letny?

Pokud mozno neco bez hudby, na kecaci posezeni se moc nehodi. A to nepocitam ze Country fakt nerad... jeste tak Rock :)

Kdyz to bude mimo dosah metra ci tramvaje, nebo aspon v dochazkove vzdalenosti, tak to nema cenu. Jeste mozna nejakej rozumnej bus od metra...

Dost lidi jezdi MHD, aby si mohli dat pivko napr.

[upravil dne 9.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Stodola bude často obsazená s muzikou, podívej se na program, navíc z country dost lidí bleje....

Jo, jasně, taky nejsem vyznavačem country. Každej den tam živá kapela není. Dobrá, někdy tam zajedu mrknout v den kdy nebude program, jak to tam bude vypadat - pak poreferuju.

Ad Úvaly - ono tam nějaký spojení existuje, ale jak přesně je to dostupný večer a v noci netuším - zjistím.

Ono sou to lehce protichůdný požadavky: Snadná dostupnost MHD a klidný místo s dostatkem prostoru kolem. Co sem postřeh, ani ten Zahraďák na tom není s dostupností MHD úplně nejlíp.

:xvul Ještě mě napad food court na Zličíně - krom období Vánoc všude kolem místa na parkování mraky, dálnice za rohem, výběr jídla širokej... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zahradak jezdi tramvajka pod kopec a potom je to par minut pesky, tak akorat na jedno cigarko.

vicemene totez, jako byl dzban.

jedna pekna hospudka s dobrym kucharem by se nasla v radotine, ale to je zase blbe dostupny, i kdyz tam jezdi vlacek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká ty Stodoly tak jí znám a je vpohodě.. ale jak už psal Řebík... muzika je tam skoro každý den... proto se to asi jmenuje Country.... :)

Jinak když se nic nepokazí tak moooooooooožná se na chvíli stavím... uvidím jak to ve čtvrtek všechno pujde..... :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V teplých měsících by nebyl problém u nás zamluvit celou zahrádku jedné menší hospůdky Na pěšinách (déšť nevadí - zahrádka je zastřešena obr slunečníky). Výběr teplých jídel není zrovna široký, ale majitel by nám přímo na zahrádce vždy ugriloval co bychom si naporoučeli + samozřejmě obložené misky na stoly apod. Je to o domluvě - majitel je více než rozumný človíček. Ceny příznivé.

Je to hned u Metra C - stanice Kobylisy, tram 14, 17, 10, 25 apod., bus 177 atd..... Projížďka předváděčkou není problém. Jen to velké parkoviště chybí, ale je to určitě lepší než na zahradním městě. Střízlivým odhadem min. 15 aut se dá vždy zaparkovat hned u hospody či do 100 metrů od ní.

A navíc je před hospodou nové koupaliště, takže kdyby někdo chtěl může si zajít zaplavat :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebik - ty to znáš u Kotíka ???? Je pravda, že tam je víceméně stále to samé osazenstvo, ale tyhle rezervačky zahrádky jsou docela běžný a Honzik by se určitě nebránil - navíc proti tomu co se tam občas děje jsme hodně slušná partička:roker ........samozřejmě to je jen jedna z variant

[upravil dne 9/1/2008 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

restaurace legenda na chvalech, parkovani v arealu chvalske tvrze, nedaleko stadion Xaverov, cca poplatek 10 kc za parking, ale to proplaci hospoda, skoro za trohem najezd na ml. boleslav, a na hradec kralove :-)

Mohu zajistit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: Jo tááák, teď na to koukám, pročítal sem to v rychlosti a ta Vvityho poznámka o Radotíně mi nějak unikla...

Ale já bych Radotín bral všema deseti, Strakonická je detail, nezasvěceným případně ukážu objezdový trasy :aut

Vážně, Strakonickou bych za problém nepovažoval. Ven z města je v pohodě vždycky. Jedině že by tam byla nějaká bouračka, ale to se může stát kdekoliv a za rok pamatuju ucpanej výjezd ven z města jen jednou. Zásekový místa jsou dřív - hlavně Zlíchovskej tunel, ale ani tam to většinou není dýl jak na deset minut.

No a směr centrum - později večer pohodička. Jsou hodiny kdy se vyskytne problém, ale ta nejproblémovější část se nechá objet. Ale v časech kdy by se vraceli účastníci ze srazu fakt problém nevidím.

Táákže - kdo je pro Radotín??? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirasi ty nechápeš, že to místo musí být rozumně v dosahu MHD, jinak s tím nebude spousta lidí souhlasit (včetně mě), jsem rád, že tyhle setkání jsou o lidech a ne o vystavování aut, takže okraje Prahy fakt nejsou v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...