Sign in to follow this  
Followers 0
aka

36. pražský minisraz, 10. 1. 2008 v 18 hodin, restaurace Peugeot - club, Zahradní Město

88 posts in this topic

Bude?

xxxx je schvalne-doplnte misto, datum, cas.... :) nebo jsem nekde neco prosvihla?:)

[upravil dne 5/1/2008 Medvěd]

Vzhledem k tomu, že nedávno byl velký vánoční sraz v Praze (P.S. - jídla a nějaké koly z účtu se již vysvětlily!!!!), tak jsem myslel, že o sraz nebude zájem.

Pokud by byl, myslím si, že by na Zahraďáku neměl být problém s rezervací na čtvrtek (nebo má někdo nějaké lepší řešení???).

Pravidelné srazy již nějAký čas organizuje John, tak se mu nechci plést do řemesla (ostatně je docela možně, že jsme se spolu dokonce o tom, že by byl sraz až v únoru bavili).

no, Medo, ono to zas tak nedavno neni, vyjde to skoro po mesici(bude-li ve ctvrtek) a byl misto prosincoveho :)takze ja jsem pro, a klidne zahradnak :)

:P Já nevím... ale asi bych dojela.... opět se ráda zapojím do soutěže o nejšpinavější auto ....

jestli chces, muzu ti pomoci ho zaspinit,nemam sice bahno ve spreji, ale jsem dost sikovna :)

Taky jsem koukal jak vyvoraná myš. První čtvrtek v měsíci a ono nic.....

Netopýrka: Zapojit se můžeš, ale zcela určitě tě porazim:D:D:D

Původně zaslal: Mefisto86

Taky jsem koukal jak vyvoraná myš. První čtvrtek v měsíci a ono nic.....

Netopýrka: Zapojit se můžeš, ale zcela určitě tě porazim:D:D:D

nevím ale na svém nevidím ani původní barvu:Dz těch pár cest do Volar auto pomalu bílé:(než modré

Dobře, vidím že zájem je, brnku Řebíkovi ať zkusí naší klubovou reštiku zabukovat

Takže ve čtvrtek 10.1.2008 v 18 hodin bychom se mohli vidět

10. mám dovču, takže klíďo dorazim, dlouho jsem vás neviděl;)

Net+ Mef: Tuhle soutěž vyhraju s přehledem já, klidně můžu udělat důkazní foto;):D

Původně zaslal: Dundee

10. mám dovču, takže klíďo dorazim, dlouho jsem vás neviděl;)

Net+ Mef: Tuhle soutěž vyhraju s přehledem já, klidně můžu udělat důkazní foto;):D

No, moje jsi snad taky viděl, ne?? Tak bych si na tvem miste zase tam moc nevyskakoval ... JÁ myl auto naposledy 10.9 ... vloni :P:D

Původně zaslal: Neon

... vloni :P:D

Myslím že tu moc členů nebude, co už letos stihli umejt auto... :mrk

Za sebe bych to viděl vcelku jako obvykle. Pokud do tý doby neabsolvuju srážku s pterodaktylem nebo ještě hůře nějakým tím blbcem, je vcelku pravděpodobný že se tam můj ksicht taky ukáže :aut

Já se asi, "nezvykle", neobjevím...

Koukám, že se tu spořádal sraz.. nic proti tomu nemám ale na 99% nedorazím.. ten den něco už mám.. tak uvidim možna bych se cestou dom stavil,pokud to bude na zahradáku.... :)

Tak zamluveno 10.1. 18h v Peugeot Club Restaurantu, Praha 10, Hvozdíkova - může to někdo z moderátorů přepsat v názvu vlákna??

Zkusím dorazit, ale do 20:00 makačenkuju na SM ... můřete mi prosím někdo z přítomných lehce po osmé cinknout, bo písnout SMS, jestli tam ještě jste, abych nejel zbytečně? ;)

Původně zaslal: Neon

Zkusím dorazit, ale do 20:00 makačenkuju na SM ... můřete mi prosím někdo z přítomných lehce po osmé cinknout, bo písnout SMS, jestli tam ještě jste, abych nejel zbytečně? ;)

minule jsem byl minimalne do 23, tak kdyz tak tam budem dva no:D