Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vypnout imobilizer!!!


Ambri

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: OK406

Nastartovat a vytáhnout.

nemusí se startovat, stačí naťukat kód a po rozsvícení zelené diody odpojit klávesnici :)

No jasný, ale když nastartuješ tak máš jistotu.

jo, to je pravda...

zrovna minulý týden jsem to řešil na mamčiné 406tce... jela do skladu a už neodjela... přerval se jeden drátek... jsem to zapájel a raději i odpojil... jistota je jistota... zvlášť když se to tak sere...

ještě, že už to tam nemám...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi když se bavíte o tom imobilizéru..... je to jedinej imo ve 406 nebo je neco i v klíčku??? Já ten kodovej mám odpojenej, takže teoreticky tam nic není, přesto nad rádiem vedle spínače mlhovek bliká červená dioda (pokud není sepnutý klíček) třeba to je jen nějaká atrapa...... Pokud by totiž ten čiselnej imo byl jedinej co tam je pak nechapu proc mi vsude tvrdej, ze vyrobit jen kopii klicku u zamecnika nejde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takhle odpojenej, to usuzuju ja, mam to auto 2 měsíce a vím že k nastartovaní nepotřebuju zadávat žádnej kod (kterej beztak nevim), proste se to chova jako auto s imo co ma kod v klicku. Jako by tam žádná klávesnice vůbec nebyla... a do klávesnice se moc vrtat nechci, prave z toho duvodu, ze ten kod nevim a ani netusim kde ho zjistit - funguje to tak jsem rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

no takhle odpojenej, to usuzuju ja, mam to auto 2 měsíce a vím že k nastartovaní nepotřebuju zadávat žádnej kod (kterej beztak nevim), proste se to chova jako auto s imo co ma kod v klicku. Jako by tam žádná klávesnice vůbec nebyla... a do klávesnice se moc vrtat nechci, prave z toho duvodu, ze ten kod nevim a ani netusim kde ho zjistit - funguje to tak jsem rad

Tak pozor, to by mohlo být spárovaný s dálkou, pokud máš radiovou. Znáš Kod? pokud ne tak by mohl být problem. Podobnou situaci jsme tu už řešili, po odpojení baterie se imobilizer kousnul a bylo to ve pr...., taky to bylo předtím sparovaný s klíčkem. Máš dálku Infra a nebo Radiovou?

[upravil dne 4/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

nemám dálku žádnou, ale vypadá to že tam asi nějaká někdy byla, protože u světýlka nad řidičem je takovej klobouček z průsvitnýho plastu ale pod nim nic, jen tam tak visí. Je to divný...:myslim

Klobouček je pozustatek z Infra dálky, no kokni jestli je z klavesnice vytaženej konektor, to je vidět i při vyklopení klávesnice, pokud je odpojenej tak to tak nech a je to. Pokud není tak by to chtělo zkusit zjistit kod od puvodního majitele, mohlo by se stát že se jednou kousne a co pak, v Peugeotu to neumějí, ale ten co to tu řešil a nakonec vyřešil za to dal cca 3000,- takže, nějak jde to, ale je to drahý a složitý. Ještě koukám že to máš 1,9TD, tam je druhá část imobilizeru v čerpadle, tak je možný že pokud bylo někdy měněný tak to v něm zrušili. Těžko říct

[upravil dne 4/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: OK406

To je pravda, taky mám odpojenou klávesnici a v domnění, že už v klíči není kód, tak u zámečníka se po vložení klíče do kódovače zjistilo, že mám kód.:(

aby jsi měl klávesnici i čip je mi divné u bejvalýho jsem měl klávesnici pryč a klíč byl bez čipu.Buď je klávesnice nebo čip.

Vyndej čip a pokud nastaruješ taj je ten čip jen na okrasu.A musel bys míti okolo spínačky snínací kroužek a ten tam nemáš co si pamatuji:myslim

[upravil dne 4/1/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...