bumbrlicekk

na spatecku nedrzi a sjizdi

43 posts in this topic

zdar buh pezotaci mam 406 20hdi 80kw rv99 n.m.auto mam 4mesice s jsem spokojenej nad miru i kdyz jeto celkem osmy peugeot.Prekvapilo mne ze kdyz zaparkuju zaradim spatecku a stojim s kopce auto se prevaluje jako kdyz je spatna komprese,nikdy se mi to nestalo u zadnyho auta nemam rad pouzivani rucky hlavne v zimne,olej se nestraci auto taha vsechno super tak nevim ma nekdo stejnej problem nebo skusenost poradte dik

[upravil dne 3.1.2008 bumbrlicek406]

Hmmmm to se mi ještě nestalo a nějak se mi to nezdá.....:myslim:myslim

spojka mi neklouze nebo sem to zatim nepocejtil ujel sem pres 12000km a zda se mi to dobre.Ale prej je spojka hydraulicka a kontroluje se v nadrzce na servo jestli jeto tak tak olej ze serva se mi trosicku straci za ctyri mesice sem dolil 0,5l celkem ale pod autem neni ani flicek Bumbrlicek.

[upravil dne 3.1.2008 bumbrlicek406]

chlapi nevim jestli se pletu ale někdo tu psal že když uniká olej že by se to mělo udělat co nejdřiv že jinak bude muset udělat i spojku schválně se ten příspěvek pokusím najít:myslim

Záleží, na jakém kopci stojíš, diesly to dělají. Ostatní, zkuste to v kopci, který jezdíte např. na jedničku.

no nevim sedum dieselovich aut to nedelalo to osme ano a parkoval jsem na stejnem miste jeno stim to autem musim parkovat jinde aby neujelo

Hm, ja neviem, ale mam ten isty problem. Predtym som mal Golfa III - v pohode a teraz musim podkladat kamen!!! :mad: Prikladám to vyššej hmotnosti auta a že by aj zmenou ťažiska? :myslim

naprosto stejnej problem, jede, ale prevaluje se a fakt se pretoci pist prez horni uvrat:grr takze spojka ee, teda alespon u me

tak jsem to skusil jak mi psal P607Olda a kopecek co jezdim na jednicku stoupani cca 10cm na metr at stojim popredu nebo pozadu za 10-15 min jsem dole.

[upravil dne 4.1.2008 bumbrlicek406]

Nádržka na servo nemá se spojkou nic společného.Napadla mě blbost-postav to na ten kopec,dej kvalt,otevři kapotu a nech motor převalovat a poslouchej,zda něco nefučí.:roker

já sice mam benzín , ale třeba při couvání v zimě mi smam zpátečka vyskočila třikrát:nevim , a v kopci když bude velkej vítr tak mi to asi taky neudrží, jeden chlap mi říkal, že je tam krabička (někde u motoru , vede od řadící páky) a tam se to našteluje , ale moc jsem mu nerozumněl co myslel :myslim

tak sem to udelal zastavil otevrel kapotu dal spatecku ale nic jsem neslisel zadne fuceni se neozivalo jeno jako kdyz seprevaluje motor jako kdyz snim tocis ruco:bojim

mamina 307 1.4 Hdi drzi v jakymkoliv kopci a nehne se, zato moje 206 1.6 benzin nedrzi naposledy me pustila pres tri valce, bylo to na zpatecku

nafta by tohle delat nemela, na to ma moc velkou kompresi, nejsou to treba netesny ventily??

ve ctvrtek jsem to dal na diagnostiku a nic neukazala a ta netesnost by se ukazala nebo ne ale presto skusim jeste jednou tu diagnostiku ale az za tejden du do prace(zmestnani).:(:(:(:potlesk:(:(:(

Původně zaslal: bumbrlicek406

ve ctvrtek jsem to dal na diagnostiku a nic neukazala a ta netesnost by se ukazala nebo ne ale presto skusim jeste jednou tu diagnostiku ale az za tejden du do prace(zmestnani).:(:(:(:potlesk:(:(:(

Netěsnost nemá s elektronikou nic společného,tak nevyhazuj prachy a zkus nechat změřit tlaky ve valcích,ty ti řeknou nejvíc:D

[upravil dne 4/1/08 subin]

Původně zaslal: bumbrlicek406

Diagnostiku malou kompresi neobjevi, je to mechanicka zavada...