Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cerpadlo lucas- vymena


petko309

Recommended Posts

ahojte. ma tu niekto zvas skusenosti z vymenou pokazeneho cerpadla lucas za funkcne. mne ho zalozili a auto nestartuje. boli menene vsetky rele a nejake veci co sa tykaju elektriky a este neviem co. auto je od maja nepojazdne a navstivyl som asi vsetky servisy tu pod Tatrami a nic. uz som s toho zufali. poradte niekto prosim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je mi tě líto,taky jsem měl tyto problémy,ale vyřešil jsem to následovně,vymontoval jsem Lucase a vyměnil ho za mechanický Bosch ! Má to své plus i mínus a pokud by tě to zajímalo jak to vypadá,koukni na mé stránky - http://www.buri.estranky.cz/

já měl špatný senzor vačkového hřídele,a v zimě když jsem to nastarotval tak to šlo normálně,oškrábal jsem okna,a pak jak jsem vyjel tak se rozdrnčeli ventily a to tak,že to bylo fakt hrozný ( dokonce jsem za stěračema měl papírek s prosbou,ať parkuju někde jinde :bojim ),a někdy mi to udělalo i za tepla ( v zimě a zahřátím motoru ) že jsem jel a začalo mi to taky rachtat a ztratil se úplně výkon,a bylo mi doporučeno,že pokud to neopravím tak mi to zarachtá jednou naposled a pak to bude podstatně dražší ! Tak jsem zvolil tuto variantu,je to koncernově stejné,akorát že Peugeot dával tyhle sračky Lucase a Citroen dával mechanické Bosche a byly v Xantiích a Xm kách !

Nevýhody ?? Je to pomalejší při rozjezdu,pokud máš PP tak ten mít nebudeš,funkční ale odpojenej imobilizér.

Já nemám PP tak to neřeším a nemám ani klimu,ale kamarád co má klimu tak to má stejné jako já a funguje mu !

Celá ta sranda mě vyšla na 11 500 kč,včetně čerpadla,trysek,seřízení a přetěsnění a montáže + nové plynové lanko ( univerzální )

Jen pro Tvou představu,za opravu Lucase mi řekli minimálně 18 - 22 000 tisíc , a to jsem volal do všech dostupnejch servisů tady v ČR a všude stejná odpověď ! takže toto je výsledek,a funguje nádherně a v průměru má oproti Lucasovy o 1,5 l menší spotřebu ! vyhledej si mé příspěvky tam popisuju vše co jsem ti výše zmínil ,a pokub by jsi potřeboval poradit nebo se na cokoliv zeptat,stačí napsat.... čau Buri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Burjar

Burisek - kolik ti to s tím Bosch čerpadlem bere, mám 2,1td kombi a jezdím za cca 8,5 l.

Uvažuju o taky o výměně čerpadla.

Mám sice sedana ale po městě jezdím za 7,7 litrů, a na dálku mi to vzalo 5,5 litrů,a byl jsem plně naloženej a po dálnici jsem ho praskal přes 140km/h celou cestu,resp.když to šlo....

a když natankuju plnou,tak obvykle na půl nádrže v klidu najedu kolem 580 - 620 km !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...