Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysunutá mierka oleja


Syro

Recommended Posts

Zdravím Vás.

Neviem prečo , ale po skontrolovaní oleja a zasunutí mierky až na doraz sa mi stáva, že po prejdení pár kilometrov a opätovnom otvorení kapoty mám vysunutú mierku na olej. Stáva sa to este niekomu a čím by to mohlo byť? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kawko20

NAZDAR , MAL SOM TEN ISTY PROBLEM A VYRIESIL SOM TO OLEPENIM ZATKY IZOLACNOU PASKOU. ODVTEDY JE PO PROBLEME. VYSKUSAJ TO A UVIDIS :super

No to je fakt řešení "olepit" nějakou páskou měrku oleje,to tě musí bavit.....:potlesk:potlesk:potlesk:grr "SÁM BYCH TO LÍP NEVYŘEŠIL"

[upravil dne 7-1-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Kawko20

NAZDAR , MAL SOM TEN ISTY PROBLEM A VYRIESIL SOM TO OLEPENIM ZATKY IZOLACNOU PASKOU. ODVTEDY JE PO PROBLEME. VYSKUSAJ TO A UVIDIS :super

No to je fakt řešení olepit nějakou páskou měrku oleje,to tě musí bavit.....:potlesk:potlesk:potlesk:grr

Skoda, ze to neresi pricinu ale pouze dusledek :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Kawko20

NAZDAR , MAL SOM TEN ISTY PROBLEM A VYRIESIL SOM TO OLEPENIM ZATKY IZOLACNOU PASKOU. ODVTEDY JE PO PROBLEME. VYSKUSAJ TO A UVIDIS :super

No to je fakt řešení "olepit" nějakou páskou měrku oleje,to tě musí bavit.....:potlesk:potlesk:potlesk:grr "SÁM BYCH TO LÍP NEVYŘEŠIL"

[upravil dne 7-1-08 Přema]

Uf.uf - "dobrej nápad" - stejně tak jsem si i já mohl přidrátovat výfuk - místo výměny /když byl blbě vařenej od bývalýho majitele a měl sílu stěny papíru/ nebo místo klínovýho řemenu dát dámskou punčochu jak se to dřív dělalo na dojetí. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Kawko20

NAZDAR , MAL SOM TEN ISTY PROBLEM A VYRIESIL SOM TO OLEPENIM ZATKY IZOLACNOU PASKOU. ODVTEDY JE PO PROBLEME. VYSKUSAJ TO A UVIDIS :super

No to je fakt řešení "olepit" nějakou páskou měrku oleje,to tě musí bavit.....:potlesk:potlesk:potlesk:grr "SÁM BYCH TO LÍP NEVYŘEŠIL"

[upravil dne 7-1-08 Přema]

Uf.uf - "dobrej nápad" - stejně tak jsem si i já mohl přidrátovat výfuk - místo výměny /když byl blbě vařenej od bývalýho majitele a měl sílu stěny papíru/ nebo místo klínovýho řemenu dát dámskou punčochu jak se to dřív dělalo na dojetí. :( :(

A kdyz nestartuje tak roztahovat a nebo bydlim preci z kopce a ono to dole naskoci, ze? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Kawko20

NAZDAR , MAL SOM TEN ISTY PROBLEM A VYRIESIL SOM TO OLEPENIM ZATKY IZOLACNOU PASKOU. ODVTEDY JE PO PROBLEME. VYSKUSAJ TO A UVIDIS :super

No to je fakt řešení "olepit" nějakou páskou měrku oleje,to tě musí bavit.....:potlesk:potlesk:potlesk:grr "SÁM BYCH TO LÍP NEVYŘEŠIL"

[upravil dne 7-1-08 Přema]

Uf.uf - "dobrej nápad" - stejně tak jsem si i já mohl přidrátovat výfuk - místo výměny /když byl blbě vařenej od bývalýho majitele a měl sílu stěny papíru/ nebo místo klínovýho řemenu dát dámskou punčochu jak se to dřív dělalo na dojetí. :( :(

A kdyz nestartuje tak roztahovat a nebo bydlim preci z kopce a ono to dole naskoci, ze? :aut

Jo, jo naskočí - ale jen do tý doby co rozvoďák zoubky přeskočí .. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: OK406

Na měrce je jeden a nebo dva těsnící kroužky. Tak ty vyměnit.

nevím ale žádné jsem tam neviděl,co jsem koukal na katalog tam tam nic není:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...