Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvodový řemen


bob307

Recommended Posts

Původně zaslal: Velickin

Jen malá zkušenost s motory... (mám 1.6 HDI 80kW). Měl jsem můj SW týden v servisu (zmíněný RŘ + oprava laku - proto tolik dní) a půjčili mi 307 break 2.0 HDI 66kW. Subjektivně musím říci, že to bylo sakra znát na tahu motoru. Poznal jsem to na trase Plzeň - K. Vary, kterou znám poslepu a přesně vím kolik a kde jede můj motor. Nástup tahu byl zhruba ve stejných otáčkách, ale pak dvoulitr zrychloval prostě svým pomalým tempem, kdežto můj reagoval o dost lépe na plyn. Prosím neberte to jako kritiku "slabšího dvoulitru", vím že neříkám nic nového, ani nechci slabší motor pomlouvat. Prostě jsem jen měl možnost bezprostředně po sobě vyzkoušet tyto dva motory a poznat jak se skutečně liší. Jsem hrozně rád, že mám silnější verzi. Není mi už dvacet a nijak nedivočím, ale přesto už jsem se nemohl dočkat až mi vrátí mé auto a zase si jízdu budu užívat. Všem kteří se rozhodují mezi motory a není jim jedno jak to jede, doporučuji určitě 1.6 80kW. Stojí za to.

stojí to za to ....hlavně výměna FAPu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...