Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

obrysovky 406 - stary model


maverick.petr

Recommended Posts

Ahoj chlapi. HOdně blbej dotaz, až se za něj stydím. Jak se mění žárovičky předních obrysovek (5W celoskla). Včera jsem se v tom vrtal a je to asi pod objimkou která naklápí světlo, ale nepodařilo se mi ji vysunout..... Prosím o radu nebo nějaký návod, abych něco nezničil..... (H7 už jsem měnil-pohoda, zadní světla pohoda, ale tohle :bojim)

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej krycí klobouček z dálkových světel. Přes konektor na patici hlavní žárovky je takový plast, který odklopíš do strany a to je prodloužený držák malé objímky pro obrysovku. Pak ji vytáhneš dozadu a vyměníš žárovku. Montáž obráceně, zasunout dopředu a pootočit tak, aby tenn plast byl přes konektor H7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím jak praktické ,já je měnil ale nějak pohodlné to nebylo.Sice vyměnil jsem obě za nové takže mám pokoj .Jenda nesvítila a čekala mne STK tak jsem musel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nevím jak praktické ,já je měnil ale nějak pohodlné to nebylo.Sice vyměnil jsem obě za nové takže mám pokoj .Jenda nesvítila a čekala mne STK tak jsem musel ;)

No myslel jsem praktické jako tak že to je u dálkových světel,a máš pravdu , blbý je přístup jak jsem psal - žabožrouti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...