Sign in to follow this  
Followers 0
maverick.petr

obrysovky 406 - stary model

7 posts in this topic

Ahoj chlapi. HOdně blbej dotaz, až se za něj stydím. Jak se mění žárovičky předních obrysovek (5W celoskla). Včera jsem se v tom vrtal a je to asi pod objimkou která naklápí světlo, ale nepodařilo se mi ji vysunout..... Prosím o radu nebo nějaký návod, abych něco nezničil..... (H7 už jsem měnil-pohoda, zadní světla pohoda, ale tohle :bojim)

díky

Sundej krycí klobouček z dálkových světel. Přes konektor na patici hlavní žárovky je takový plast, který odklopíš do strany a to je prodloužený držák malé objímky pro obrysovku. Pak ji vytáhneš dozadu a vyměníš žárovku. Montáž obráceně, zasunout dopředu a pootočit tak, aby tenn plast byl přes konektor H7.

HOTOVO - díky za přesný popis. Vyměněno, a svítí...... naštěstí to bylo jen žárovičkama.... Díky

nemáš se zaco stydět,taky jsem to nevěděl a jel s tím do servisu kde mi to kamarád ukázal :D jsou o prostě frantíci ale je to funkční a praktické,z mého pohledu :)

nevím jak praktické ,já je měnil ale nějak pohodlné to nebylo.Sice vyměnil jsem obě za nové takže mám pokoj .Jenda nesvítila a čekala mne STK tak jsem musel ;)

Původně zaslal: sarkomi

nevím jak praktické ,já je měnil ale nějak pohodlné to nebylo.Sice vyměnil jsem obě za nové takže mám pokoj .Jenda nesvítila a čekala mne STK tak jsem musel ;)

No myslel jsem praktické jako tak že to je u dálkových světel,a máš pravdu , blbý je přístup jak jsem psal - žabožrouti :D