Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

za co budem platit u doktora-seznam


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

nevím proč to řešíte stejně to nezněníte.Pomalu se platí za každou volovinu tak co chcete.Prostě se člověk bude řídit heslem CHCEŠ ŽÍT TAK SI ZAPLAŤ :super

Je na tom snad něco špatného?

Ty za jídlo neplatíš? Neplatíš nájem? Neplatíš benzín?

Tak proč bys zrovna u doktora neměl platit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

platím za vše a ne málo ,proto jsem napsal e se platit bude .jen mi přijde nespravedlivé pokud si budu platit zuby v částce třeba 20000 tak zaplatím stejně jako bezdomovec,a ten neplatí zdrav.poj.Za mne platila doposud fabrika a já a to ne málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tady se naskýtá otázka, jestli např. ten byt nepřevedou (darují) dětem, vnoučatům. Kolik z Vás má takto získaní byt??

No pravda, já byt získal až po smrti táty, jenže on si na život v tomhle bytě vydělal (a důchodu si fakt ani neužil, cca 3 roky) a v životě by na ničem neparazitoval (samozřejmě jsem i já s Helčou trochu zadluženej, protože jsme musel cca 2 miliony vyplatit bráchu - padl na to můj byt na sídlišti a různá stavební spoření a pod.).

To, že my s Helčou ten byt jsme schopni uživit je taky o tom, že třeba pro mě 8mi hodinová pracovní doba skončila v roce 1992, od té doby dělám prakticky neustále 12 - 14 ky (vyjíždím v šest, v osm jsem na prvním krámu, v 18 končím na posledním obchodě a čeká mě cca 150 km zpět). Pokud babičky drží byt pro své děti nebo vnoučata, tak ať jim tedy na provoz velkého bytu rodinka připlácí (nebo ať si ho s nimi rovnou vymění).

[upravil dne 2/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

platím za vše a ne málo ,proto jsem napsal e se platit bude .jen mi přijde nespravedlivé pokud si budu platit zuby v částce třeba 20000 tak zaplatím stejně jako bezdomovec,a ten neplatí zdrav.poj.Za mne platila doposud fabrika a já a to ne málo.

Taky jsem do systému nezaplatil málo - na rozdíl od Tebe ale výhradně sám a stejně jako Kurta i mě štve, kam se všechny peníze sbírané do společnýho štrozoku kutálely - proto si raději budu připlácet na konkrétní potřebu a budu věřit, že mé peníze skončí v tom systému, na který jsem je dal a ne že je prožere sociální mašinerie stylem dostane, kdo víc řve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Medvěde nechci provokovat kdo víc zaplatil a tak dál.Proto nechci dál o tom psát.Kam putují prachy mne taky se** protože vidím jak se mají nehoře.Vem jen to co jsem si nevybudoval tak to jsem neměl a to vem že nemám rodiče co by mi dali byt či prachy či pomohli jinak,a to ani z druhé strany od ženy.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky neřeším, kdo víc zaplatil a to, že nás oba se*e kam veškeré vybrané prachy šly mě těší - můj táta by mi byt kde bydlím nedal, kdyby nezemřel. Když jsem se seznámil s Helčou měl jsem 1+1 32,5 m2 a na Letnou jsem se zpět stěhoval až, když tátovi začaly zdravotní problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mohli odhlasovat vyšší zdravotní pojištění pro kuřáky, jak o tom uvažovali. Jenže to by to nesmělo být u nás, tady se nesmím ani zeptat u přijímacího pohovoru, jestli je dotyčný kuřák nebo ne. Máme několik kolegů kuřáků a jen tak z legrace jsme počítali, kolik času kouřením stráví. Máme ve firmě nekuřácké prostředí, takže chodí kouřit ven a když jsme to spočítali za celý měsíc, tak jsme došli k tomu, že takový kuřák má měsíčně skoro 2 dny placené dovolené navíc! (průměrná doba na cigaretě 8 min, 5 cigaret během pracovní doby = 40 min x 21 pracovních dnů v měsíci = 840 min měsíčně = 1,75 pracovního dne). Když už pominu, že jako zaměstnavatel tento čas platím, tak mi to rozhodně nepřijde fér vůči kolegům, kteří nekouří, nehledě na to, že se z pozice zaměstnavatele nesmím při pohovoru ani zeptat, jestli dotyčný je kuřák, neboť by mne mohl žalovat za diskriminaci.

Osobně s poplatky u lékařů a za hospitalizaci souhlasím. Nikdy jsem nebyl zvyklý dostávat něco zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destiny, tohle se dá vcelku úspěšně postihovat a mám mezi klienty firmy, které to opravdu dělají. Prostě si ten prokouřený čas zaměstnanec napracuje (nebo přijde o poměrnou část prémií). Jde o to, že pracoviště má jinde, než kde kouří => vzdálí-li se z pracoviště, nepracuje (totéž se vztahuje i na kolegy, jenž výraznou část pracovní doby protelefonují kvůli řešení privátních záležitostí - ty se taktéž na pracovišti neřeší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo, jak budou řešit, když si koupím u vchodu do nemocnice ten jejich lístek-poplatek a pak zjistím, že se ošetření nekoná z nějakého důvodu (ten dotyčný doktor tam není, nebo je tam 50 lidí v čekárně a nemám na to celý den a pod.). Bude to platit dlouhodobě, protože se můžu obrátit třeba na jiného doktora v jiné nemocnici a už mám lístek v peněžence. Prostě ty automaty u vchodu mi přijdou jako vykasávání kalhot, když ještě není vidět brod.

[upravil dne 2.1.2008 tomino]

[upravil dne 2.1.2008 tomino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: tomino

A klystýr na cestu, aby si nestěžoval, že jsme ho tu neléčili!!!!!

Jo dvojitej !!!!!!!!!!! :papa:papa:P

Poslušně hlásím že se mi už vrací řeč i sluch...z těch cen..

A tož to nevadí - ještě jednou "klystýr - dvojitej" !!!

Abyste si nestěžoval že jsme Vás na "fóru" neléčili !!! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...