Medvěd

Já tomu říkám "BASTL" - Vaše názory??

49 posts in this topic

nu až na ty světla vepředu bych to klidně přežil páč jinak to tak špatně nevypadá ale ty světla se mi teda vůbec nelíběj, zas by to mohlo bejt v solidnim stavu..

Ja mysli, ze to bude pekne vyrajtovany. Svetla ble, plastovy kryty rzi, eh sorry blatniku ble

jjj, jsou daleko horší

ty přídavky celkem jdou, asi majitel jezdí noční rallye :D

Tak videl jsem mnohem horsi a nevim, co se vam na tom nelibi, teda krome tech strasnych difuzoru...... Jinak ta svetelna rampa se mi libi, je dobre udelana a na zavody dost dobra vec. Videli jste vubec, jak maji delane rampy rallyove vozy?

Původně zaslal: MatrixChose

Ja mysli, ze to bude pekne vyrajtovany. Svetla ble, plastovy kryty rzi, eh sorry blatniku ble

Jaky plastovy kryty blatniku:bojim:bojim:bojim????? Jestli nevis, tak to je standart GTi, na gti se davaly uz v serii.

ty svetla jsou ponekud nehezke na normalni jezdeni ale mozna fakt jezdi rallye a jak pisete jsou horsi a treba ta maska bez toho lvicka vypada zajimave

normalka.nepaci sa mi ten naraznik ale tie svetla mi na rallye pasuju.ale kupit si to ako auto na beznu prevadzku tak asi nie

Původně zaslal: franus

Tak videl jsem mnohem horsi a nevim, co se vam na tom nelibi, teda krome tech strasnych difuzoru...... Jinak ta svetelna rampa se mi libi, je dobre udelana a na zavody dost dobra vec. Videli jste vubec, jak maji delane rampy rallyove vozy?

Souhlasím, není to hrozné. Většinou se světla na rallyové vozy dávají moc dopředu, jsou pak moc vystouplé a snad překrývají někdy i normální světla.

Tyhle fakt ujdou.

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: franus

Souhlasím, není to hrozné. Většinou se světla na rallyové vozy dávají moc dopředu, jsou pak moc vystouplé a snad překrývají někdy i normální světla.

Tyhle fakt ujdou.

Tak tos mě ranil -tohle bych zrovna u Tebe fakt nečekal.

Původně zaslal: Medvěd

Tak tos mě ranil -tohle bych zrovna u Tebe fakt nečekal.

Poslední dobou to asi není poprvé a asi nejsi jediný, koho jsem tímto způsobem ranil. :(

Nevím, prostě mi to nepřišlo až tak moc hrozný.

Ale napodobovat to nebudu... ;)

Asi chtěl majitel napodobit rallyovou 205ku...

No co, klasická dobitá spatlanina. Za pár tisíc koupit, oloupat z toho ty namatlaniny, něco málo pojezdit a odevzdat do sběru, no. Stejně to čeká většinu těhle aut.