Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak je pracné dodělání origo alarmu na P405?


Čeněk

Recommended Posts

Ten alarm je origo PEUGEOT nebo jen výrobce,protože pokud je to origo tak ten hlídá pouze systém dveří na otevření.To znamená že pokud někdo projde oknem tak alarm to ani neví:grr.A co se týká dodělání je nutný nějaký manual:myslim.Já mam alarm kombinovaný ze dvou systému nezávislých na autě,abych se nenaboural do počítače.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, já zatím ani nevím co ten origo alarm umí.

Viděl jsem ho na vrakovišti, je za podběhem, v blatníku u řidiče. Mě jde v podstatě jen o to, abych pořád nemusel při startování ručně kódovat přes klávesnici.

Proto tajně doufám, že ten alarm to udělá za mě :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čeněk

To Dundee: díky. Poprosím tě, ovládá alarm i imobilizér? Mám na mysli, jestli po případném dobastlení budu muset pořád dekódovat přes klávesnici?

Díky

Tak to ti nepovim, páč já vůbec klávesnici nemám (měl bych ji mít ve středovém panelu pod loketní opěrkou, ale není tam a ani dráty). Mám ale dodělanej imobilizér a když zapnu alarm, tak imo nedokážu odblokovat a prostě nenatočim motor. Někde je průser a já nemůžu přijít na to, kde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...