Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 zadni naprava.. zrala na repas?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

predem rikam ze sem precet o repasování co sem moh, jde mi jenom o jednu věc, když auto stojí je prakticky rovně, myslim tim to že sou rovnoběžně kola, takže do A nejsou, ale když vyzvednu auto na hever tak sou do A už znatelně, gumy se špatně nesjížděj ale jezdim slušně tak se to asi neprojeví ale jak sem psal v jinym tématu občas nejspíš chytnou kola o podběhy, je to tam vyleštěný... viz: TADY znamená to že už to je špatný nebo zatim v klidu?

jinak kolo drzi pevne po vyzvednutí se s nim nijak lomcovat nebo tak nedá..

vyčet sem že v příbramy autoservis kačírek dělá repas za 6000,- ale nekdo se zminoval ze z pribramy neni nejlepci zkusenost, muhl by se o tom někdo trošku víc rozepsat, jestli přístup nebo nekvalitní práce či v čem je problém ? :( neměl bych to daleko, a jinak sem to videl vecinou dráž, nebo jestli je možno někde za levnějc.. ? či jiný doporučení.. nejspíš s tim něco eště najezdim..ale finančně bych s tim počítal páč auto stálo o něco málo víc než stojí repas...

dík T.

[upravil dne 31.12.2007 aaischa]

[upravil dne 31.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejlepší bude, když auto postavíš někam na beton na rovinu, sundáš zadní zástěrky, pokud je tam máš, a uděláš nějakou pěknou fotku na který bude vidět v jaký pozici kola jsou. :super Jo a nezatahuj ručku až to budeš fotit ono se to pak jakoby zvedá. Pak už někdo poradí. Ale neplašil bych se já to mám do A docela solidně, tak sem tam dal kola z 309 s větším et aby byly víc ven a teď mezi podběh a kolo strčím v pohodě ruku takže jsou tam asi 2cm. Do jara MUSÍ vydržet a pak nastoupí jiná náprava. :roker:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Asi nejlepší bude, když auto postavíš někam na beton na rovinu, sundáš zadní zástěrky, pokud je tam máš, a uděláš nějakou pěknou fotku na který bude vidět v jaký pozici kola jsou. :super Jo a nezatahuj ručku až to budeš fotit ono se to pak jakoby zvedá. Pak už někdo poradí. Ale neplašil bych se já to mám do A docela solidně, tak sem tam dal kola z 309 s větším et aby byly víc ven a teď mezi podběh a kolo strčím v pohodě ruku takže jsou tam asi 2cm. Do jara MUSÍ vydržet a pak nastoupí jiná náprava. :roker:super:papa

tak ju nafotim v garazi tam je to pekne na rovine na betonu.. zítra bych to mel stihnout v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co tam chcete poznat na fotce.Pokud ramena nemají vůli,nelze s nimi pohnout,jak aaischa píše,znamená to že jehly nejsou rozdrcený ani to není vydřený.To mi pak neříkej,že na fotu něco poznáš.To snad ať si dá k ráfku nějakou olovnici a odměří si to třeba takto i když primitivně.A kromě toho koukámže i odklony vzadu mají trochu negativ.úhel takže kola nestojí rovně.

4aaischa :GTI má jiný zadní podběhy než ty.Ty 185ky se tam v poho vejdou ale tobě nejspíš budou škrtat,přinejmenším při propérování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

Nevím co tam chcete poznat na fotce.Pokud ramena nemají vůli,nelze s nimi pohnout,jak aaischa píše,znamená to že jehly nejsou rozdrcený ani to není vydřený.To mi pak neříkej,že na fotu něco poznáš.To snad ať si dá k ráfku nějakou olovnici a odměří si to třeba takto i když primitivně.A kromě toho koukámže i odklony vzadu mají trochu negativ.úhel takže kola nestojí rovně.

4aaischa :GTI má jiný zadní podběhy než ty.Ty 185ky se tam v poho vejdou ale tobě nejspíš budou škrtat,přinejmenším při propérování.

když "nalezu" do kufru abych to zatizil tak pruzi slusne, gumy by neskrtly pri zatizeni ale spis kdyz by šel zadek "nahoru" odlehčil, asi na to meště něco najedzim, klidně to vyfotim neni problém, zezadu foto bude rovný.. nebo malinko i do V podle toho jak auto stojí ale kdyby se nadlehčilo tak z Ačkovatí trošku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl jen nápad já sem pár náprav, který byly KO viděl, a u nich to bylo při pohledu zazadu vidět na první pohled.

Tam ty kola byly fakt vyvalený. Jinak si tu nechci hrát na bůhvíjakýho odborníka ale myslím, že když to není vidět pouhým okem tak zas tak špatná nebude. :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NENA

Ono to okem moc nepoznáš trochu to zkresluje ten pohled ale ukážou ti to gumy páč budou sjetý zevnitř a taky geometrie jak uz to tu psali a tady je link tam je to vše nafocený

http://www.autodomin.cz/indexcd3d.html?id=repase〈=cz

vim ze to delaj i tam, pro mě je to nejblíž v příbrami je tam "slušná" cena i s prací takže nejspíš tam, gumy sou zatim v pohodě žadny sjizdeni se neprojevuje, ale je to nacestě páč nezatizeny auto kdyz se vyzvedne tak se kola rozjedou do acka trosku, a kdyz je na kolech tak se to vahou srovná, je to jenom otázka času ale na to dojde až časem, v případě že projdu stk tak si vyslouží repas zadku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na 309 taky repasovanou napravu. Delali mi to v Pribrami a zatim s ni zadnej problem neni. Jedna rada. Nech si vod nich do napravy navrtat maznicky abys to mohl obcas promazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

Původně zaslal: Hafity

Z Příbrami jsem měl akorát čepy a ty byly OK. Jinak s nimi zkušenost nemám. Špatnou zkušenost mám s repasem od Kralovic. Už si přesně nepamatuju v jaký vsi to bastlili....

Nebyl to autoservis Zeman, Žebnice ?

Už nevím jméno obce, ale v Kralovicích doprava z pohledu Plzeňáka. Zkušenost navíc není moje osobní, akorát jsem viděl dva Peugeoty po zákroku a ani jeden nepéroval. Prej jim řekli, že se to musí rozchodit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: Vydrýsek

Původně zaslal: Hafity

Z Příbrami jsem měl akorát čepy a ty byly OK. Jinak s nimi zkušenost nemám. Špatnou zkušenost mám s repasem od Kralovic. Už si přesně nepamatuju v jaký vsi to bastlili....

Nebyl to autoservis Zeman, Žebnice ?

Už nevím jméno obce, ale v Kralovicích doprava z pohledu Plzeňáka. Zkušenost navíc není moje osobní, akorát jsem viděl dva Peugeoty po zákroku a ani jeden nepéroval. Prej jim řekli, že se to musí rozchodit....

Tak to je nekam na Rakovnik... to je nekdo jinej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...