Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem dojezdil :-(


terarus

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

ještě si vzpomínám mistrovi se stalo něco podobné motor od oleje.V hadicích mu to zmrlo a vyletělo takové víčko,kde je drátěnka.

http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2006011601

[upravil dne 31/12/07 sarkomi]

ale tohle se nejvic stava ne tech 1,8 8ventilech ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Já tomuhle nerozumím ale ten motor byl naprosto čistej a suchej , tam jak je ten olejový flek tak přes to tekl olej a pořád teče .

No a když jukneš za čerpadlo, je vidět odkud začíná olejová stopa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

Bud gufero na klice nebo mozna jen nedotazeny filtr tezko rict neni z toho nic videt anebo tesneni pod hlavou a steka to dolu ale to by zase po naliti netekl ale az pri nastartovani.I kdyz to by asi vzdycky po nastartovani z toho co jsem napsal.:myslim

[upravil dne 31.12.07 bubakkaja]

tezko rict z filtru by to snad neteklo zas tak nahoru ne?

olej.jpg

takhle to teče(spíš sákne) mě a de to z těsnění...

[upravil dne 31.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to připadá na vylítý těsnění pod hlavou. Ale spíš by mě zajímalo proč? Měl jsi dost fridexu? Když to netopilo tak to vypadá že ti to zamrzlo, uvařilo se, vylítala voda a pak to těsnění? :myslim:myslim:myslim Jinak škoda ho ale chyba je mezi sedačkou a volantem.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Mě to připadá na vylítý těsnění pod hlavou. Ale spíš by mě zajímalo proč? Měl jsi dost fridexu? Když to netopilo tak to vypadá že ti to zamrzlo, uvařilo se, vylítala voda a pak to těsnění? :myslim:myslim:myslim Jinak škoda ho ale chyba je mezi sedačkou a volantem.:D:D

nějakýho šikulku, sehnat dobrej motor, a zas tak drahý by to nebylo , při troše štěstí..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn ono je většinou chyba mezi volantem a sedačkou až já ho potkám:grr :)

Já ale opravdu neznám nikoho komu by se do toho chtělo za málo peněz hrnout :-( Když jsem chtěl od našeho mechanika vyměnit zadní nápravu a to jsem si ji i sehnal tak mi řekl že to je moc práce že mi na to sežene někoho jinýho a výměna mě přišla na 8000kč :-(

Já už na to kašlu to ho radši za 15000kč prodám než abych do nějak za desítku narval a za měsíc bych stejně prodával za 20 a nikdo by to nechtěl :( To je to samý s tim šedivym co mám na prodej to je v perfektnim stavu chci za něj 25tis .perfektní lak , bez rzi , nic rozbitého a chce ho snad někdo ? Nevyplatí se mi ani do toho lít olej zda to nastartuje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Njn ono je většinou chyba mezi volantem a sedačkou až já ho potkám:grr :)

Já ale opravdu neznám nikoho komu by se do toho chtělo za málo peněz hrnout :-( Když jsem chtěl od našeho mechanika vyměnit zadní nápravu a to jsem si ji i sehnal tak mi řekl že to je moc práce že mi na to sežene někoho jinýho a výměna mě přišla na 8000kč :-(

Já už na to kašlu to ho radši za 15000kč prodám než abych do nějak za desítku narval a za měsíc bych stejně prodával za 20 a nikdo by to nechtěl :( To je to samý s tim šedivym co mám na prodej to je v perfektnim stavu chci za něj 25tis .perfektní lak , bez rzi , nic rozbitého a chce ho snad někdo ? Nevyplatí se mi ani do toho lít olej zda to nastartuje .

chápu, no víš upřímně, taky sem si nekoupil autí za 20 nebo 25tis, a vzal sem to nejlevnější co bylo relativně v slušnym stavu.. holt je to těžký, jenže co si koupíš místo něj, to budou zas další prašule, ikdyž zas treba neco novejsiho .. ale neda se rict ze tohle by byli nespolehlivy auta na to kolik jim je let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn já jsem ho koupil za 18tis . S tím že je v super stavu až na zadní nápravu kterou cituji "by chtělo vyvařit" jak jsem řikal nerozumím autům takže jsem to vzal s tím že do toho dám 3 tis a budu už jen lít benzín .První zpráva od mechanika byla že je potřeba náprava vyměnit zároveň s tím tlumiče pak lanovody pak že jsou špatné komplet brzdy a už to začalo v tomhle už nehodlám pokračovat . Do teď jsem si myslel že je auto ve 100% stavu že už se na tom nemůže nic vysrat ale tohle ..:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Njn já jsem ho koupil za 18tis . S tím že je v super stavu až na zadní nápravu kterou cituji "by chtělo vyvařit" jak jsem řikal nerozumím autům takže jsem to vzal s tím že do toho dám 3 tis a budu už jen lít benzín .První zpráva od mechanika byla že je potřeba náprava vyměnit zároveň s tím tlumiče pak lanovody pak že jsou špatné komplet brzdy a už to začalo v tomhle už nehodlám pokračovat . Do teď jsem si myslel že je auto ve 100% stavu že už se na tom nemůže nic vysrat ale tohle ..:grr

to mě mrzí nevim co bych poradil, já se taky moc nevyznal :( jenže co dál, jiný auto..nejlíp s tim že si vemeš někoho koho znáš kdo má v autech přehled...já to koupil s tim že je to zalevno jezdí to, i pri repasy napravy se mi to vyplatí, motor je zapatlanej od oleje jak prase, ale budiž, na tvym místě nevim, koupil bych si něco co je mozna rovnou za tech... víc peněz s tim ze bych vybíral klidně dýl hlavne abych mel overeno co muzu cekat.. chjo zrovna na silvestra...

[upravil dne 31.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chybička se vloudila :D:D:D, Další koupě auta bude jedině s někým kdo tomu opravdu rozumí a nebo tím způsobem že se veme auto majitel a zajede se do nějakýho většího bazaru s tím že se auto chce prodat a ať se na to podívaj a řeknou kolik daj určitě se z nich bude dát vytáhnout i co je na tom špatnýho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

chybička se vloudila :D:D:D, Další koupě auta bude jedině s někým kdo tomu opravdu rozumí a nebo tím způsobem že se veme auto majitel a zajede se do nějakýho většího bazaru s tím že se auto chce prodat a ať se na to podívaj a řeknou kolik daj určitě se z nich bude dát vytáhnout i co je na tom špatnýho :D

tak ať to vyjde, a hlavně slušně prodat to co máš, jestli se najde někdo kdo tomu dá novej motor, nebo, i někdo schopnej kro vymění těsnění pod hlavou což je v servisu humus cena ale když si to někdo udělá sám jsetli to je tim, nebo kdoví čim, ale to už já něvyřešim... to jest vše co k tomu můžuříct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,ale co teď s tím,vem si kolik peněz si do toho vrazil a máš je vyhodit?A nebo do toho pustit ještě nějakou korunu a pak zase mít nějakej čas klid.Já měl tenkrát nissana v2.0d a motor mi odešel po dvou týdnech,oprava 15000.Za další týden alternátor 7500 a potom ještě čepy atd.po půl roce sem se ho zbavil s prodělkem,ale aspoň něco se mi vrátilo,novýmu majiteli jezdí do teď.Občas ho potkávám.Když koupíš něco jinýho stejně tě to bude stát min.udržbu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

No jo,ale co teď s tím,vem si kolik peněz si do toho vrazil a máš je vyhodit?A nebo do toho pustit ještě nějakou korunu a pak zase mít nějakej čas klid.Já měl tenkrát nissana v2.0d a motor mi odešel po dvou týdnech,oprava 15000.Za další týden alternátor 7500 a potom ještě čepy atd.po půl roce sem se ho zbavil s prodělkem,ale aspoň něco se mi vrátilo,novýmu majiteli jezdí do teď.Občas ho potkávám.Když koupíš něco jinýho stejně tě to bude stát min.udržbu:(

přesně min rozvody, náplně atd hned po koupi, a kdoví co můžeš oběvit časem, ikdyž to se dá dost minimalizovat.. ale bez kámoše nebo známýho ta oprava nebude nic moc, fakt nikoho takhle nemáš ? zadara to neudela nikdo ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...