Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem dojezdil :-(


terarus

Recommended Posts

Původně zaslal: terarus

žádnym svým příspěvkem jsem se nesnažil nikoho pohoršit ,pokud se tak ovšem náhodou stalo ,stalo se to nedopatřením aniž bych o tom věděl a ze srdce se za to omlouvám .fór s 406tkou se mi sice nepovedl ale nesnažil jsem se tím nikoho zde urazit protože to nebylo mířeno na nikoho z vašich řad, bylo to pouze jako odpověd za nabídky 500kč -to jsem bral zase jako fór já .je mi jasné že všechno zase překroutíte a klidně si pište do sekce bazar jakýkoliv blbosti a odrazujte si potencionální zájemce o auto jak chcete, sice nevím co o mém autě víte když jste ho nikdy nevyděli a dovolím si říct že je v mnohem lepším stavu než leckterý vaše ale budiš, ale měli by jste o něm alespon něco vědět . pokud zde nejsem výtán pak nashle ..

Ale bavíš nás tu pořád:D Nejen průkopník v poli inovativních obchodů, ale i nová "vijmenovaná" slova:D

Nene, bylo to myšleno tak, když se pořád ptáš "co s tím" a nenecháš si poradit, tak je Ti radit naprosto k prdu..

Všichni se Ti snažili pomoct s dobrým úmyslem. I já jsem tu už nesčetněkrát pomoc nalezl a pokud ji někdo potřebuje, snažím se pomoct. A tak to tady je dobrým zvykem. Spousta lidí Ti nabídla i osobní pomoc. Nejsi v e-shopu, kde si házíš nákup/lidi do vozíčku a pak se rozhodneš vozík vyprázdnit, tak ho prostě vysypeš. Nejsme věci. Neurážej se a spíš si važ toho, že jsou zde lidé, kteří vědí, umí, poradí a že jsou přátelští. Na klub choď, poděl se s námi co se nepovedlo, co nejde, nebo co naopak jde a máš z toho radost, že jsi si dal do auta tohle nebo to a třeba to pomůže někomu dalšímu.

No a v bazaru počítej s tím, že se prodej čehokoli přetřásat bude (nejen u Tebe), pokud to nebude už z fotek vypadat úplně nejlíp a že (neuraž se) ta tvá 205 do které jsi nasypal takový ranec na to moc nevypadala. A když napíšeš, že jsi dal 12000,- za nápravu, tak se nám to tu divný zdát bude.:aut

A to jestli sem budeš nebo nebudeš chodit si přeber v hlavě sám, ztratit tím nemůžeš nic, to co dáš, Tě bolet nebude, možná to pomůže jiným a určitě tu získáš.

Dál je asi zbytečné se o tom bavit, to je vyloženě pro Tebe, můj názor. Ahoj:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera odpoledne jsem byl v Tescu kde mají 5litrů oleje za 229kč tak na vaše rady jsem ho vzal a ještě večer do motoru nalil .nastartoval a kupodivu auto asi za 5 vteřin chytlo ,ale teda dělalo slušnej rambajz a i za studena bylo vydět že olej silně teče na tentýž místě jak jsou výše dané fotky , nalil jsem tam oleje trochu přes rysku aby to nestihlo vytéct a auto projel ,výkon se mi zdá stejnej akceleruje dobře akorát v motoru jakoby něco bouchá každopádně to už nezjistím protože si ho dnes dopoledne odvezl nový majitel :super , jinak přes noc mi všechen olej z motoru zase vytekl měl jsem tam slušnou kaluž za noc :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Tak včera odpoledne jsem byl v Tescu kde mají 5litrů oleje za 229kč tak na vaše rady jsem ho vzal a ještě večer do motoru nalil .nastartoval a kupodivu auto asi za 5 vteřin chytlo ,ale teda dělalo slušnej rambajz a i za studena bylo vydět že olej silně teče na tentýž místě jak jsou výše dané fotky , nalil jsem tam oleje trochu přes rysku aby to nestihlo vytéct a auto projel ,výkon se mi zdá stejnej akceleruje dobře akorát v motoru jakoby něco bouchá každopádně to už nezjistím protože si ho dnes dopoledne odvezl nový majitel :super , jinak přes noc mi všechen olej z motoru zase vytekl měl jsem tam slušnou kaluž za noc :o

Takže jen blbý těsnění...teda taková škoda..:roll To jsi mohl udělat hned a neprodávat ho za pár korun, no ale ponaučení pro příště že nic není tak horké, jak se uvaří a že někdy dříve je rozhodně lépe než později..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: terarus

Tak včera odpoledne jsem byl v Tescu kde mají 5litrů oleje za 229kč tak na vaše rady jsem ho vzal a ještě večer do motoru nalil .nastartoval a kupodivu auto asi za 5 vteřin chytlo ,ale teda dělalo slušnej rambajz a i za studena bylo vydět že olej silně teče na tentýž místě jak jsou výše dané fotky , nalil jsem tam oleje trochu přes rysku aby to nestihlo vytéct a auto projel ,výkon se mi zdá stejnej akceleruje dobře akorát v motoru jakoby něco bouchá každopádně to už nezjistím protože si ho dnes dopoledne odvezl nový majitel :super , jinak přes noc mi všechen olej z motoru zase vytekl měl jsem tam slušnou kaluž za noc :o

Takže jen blbý těsnění...teda taková škoda..:roll To jsi mohl udělat hned a neprodávat ho za pár korun, no ale ponaučení pro příště že nic není tak horké, jak se uvaří a že někdy dříve je rozhodně lépe než později..

No jestli ten motor bouchal, tak uz neni moc co resit :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

presne tak, ked buchal alebo vydaval divne zvuky tak to tesnenim nebude

Che, to sem nějak přehlíd, tak to se omlouvám za nesmysl...:roll Asi budu muset do kurzu čtení, fakt sem to tam neviděl to bouchání no:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...