Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106-motor 1.1


jetourek

Recommended Posts

Chtěl vás zkušenějších zeptat na jeden problémek: při jízdě při přidání plynu motor začne normálně reagovat, ale potom chviličku v určitých otáčkách jakoby motor nešel za plynem, ale za okamžik se to hned ztratí a zase normálně zrychluje, děje se to v nižších otáčkách ( na 2 při cca 20-30km/h a při 3 45-50km/h), ve vyšších otáčkách v poho:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivej se na vzduchovy, jestli neni ucpany, nebo ten palivovy. Mozne to je. To vypada ze kdyz das plny plyn, tak tam dje nedostatek benzinu. (mam stejny problme u bawa, ale to mam jen do 2000Ot, ale u nej to je trosku jinacim pricinenym) u 106ky mi to dela to co tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mas stejny problme jako ja u bawa. Koukni na svicky, jak jsou na tom. Je mozne ze jsou spatne a delaji ti to oni. ME ve velkych otackach chcije olej pres gufera a mam do toho zasrane svicky. A pak mi to dela to same. Kdyz dam do 2000ot plny plny, tak se motor zadusi a kousne. A nekd, kdyz to pada na volnobeh, tak mi to chcipne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...