jetourek

106-motor 1.1

16 posts in this topic

Chtěl vás zkušenějších zeptat na jeden problémek: při jízdě při přidání plynu motor začne normálně reagovat, ale potom chviličku v určitých otáčkách jakoby motor nešel za plynem, ale za okamžik se to hned ztratí a zase normálně zrychluje, děje se to v nižších otáčkách ( na 2 při cca 20-30km/h a při 3 45-50km/h), ve vyšších otáčkách v poho:myslim

dela mi to to same, kor kdyz je studeny motor. A nevim proc a radsi po tom nepatram. Kdyz to jezdi....

tak ho pořádně toč :-) ať nemá čas přemýšlet jestli má nemo nemá jet :-)

Původně zaslal: west

Zlatá nafta:D:D:D

Ta má zas chuťovky z jiného soudku....

Původně zaslal: jetourek

Jenže mě to právě dělá, když na to naráz šlápnu, při pomalém přidávání to nedělá!! :grr

jo, to mame steny problem :) a dela to jen kdyz mas studeny motor, ze

právě, že to dělá vždy ikdyž je teplej, ale je to fakt skoro zanedbatelný, spíš když chci prudce přidat..tak nevím jestli třeba pal. filtr...:bojim

podivej se na vzduchovy, jestli neni ucpany, nebo ten palivovy. Mozne to je. To vypada ze kdyz das plny plyn, tak tam dje nedostatek benzinu. (mam stejny problme u bawa, ale to mam jen do 2000Ot, ale u nej to je trosku jinacim pricinenym) u 106ky mi to dela to co tobe

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: west

Zlatá nafta:D:D:D

Ta má zas chuťovky z jiného soudku....

To určitě ale spotřebu má:super

vzducháč mám uplně nový, takže právě spíš napadlo, jak říkáš, že když to přišlápnu, tak jakoby to bylo malinko ucpaný a nepustí to tolik benzínu, ale ve vyšších otáčkách cca na 3000 to už nedělá..no uvidím.:(

tak to mas stejny problme jako ja u bawa. Koukni na svicky, jak jsou na tom. Je mozne ze jsou spatne a delaji ti to oni. ME ve velkych otackach chcije olej pres gufera a mam do toho zasrane svicky. A pak mi to dela to same. Kdyz dam do 2000ot plny plny, tak se motor zadusi a kousne. A nekd, kdyz to pada na volnobeh, tak mi to chcipne.

mám stejný problém u 205, mám taky 1.1 myslím že ty motory jsou stejné. Měnil jsem všechny filtry i svíčky, je to docela nepříjemné když člověk jede do kopce a najednou auto přestane táhnout...