Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pravda o max. rýchlosti 307


faget1

Recommended Posts

Já jel s vysokým a těžkým SW (navíc až po střechu plně naloženým) něco málo přes 170 km/h (v Německu). Vzhledem k rostoucí spotřebě a tomu, že v téhle rychlosti člověk už občas vzdáleně zaslechne i zvuk motoru, sem to už dál nezkoušel, i když to na konec rozhodně nevypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo mne to pri tej 170km/h tahalo tiež tých cca 12L po rovine a ale uplne stači tych130km/h tiež viac len zriedka aked idem dlhšiu cestu a to je tiež okolo 10L ale pri 90km/h može byt na rovine 6-7L a dole kopcom mi to dnes žralo pri 100 0.2L hehe a neviem či som nemal aj neutral hodeny hehe:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Guest minimaxa

další kostlivec utekl :D

no když už se stalo, my testovali našu 307 (2,0HDi 100kw), ta dala 220 na omezovač a pak ani ránu. asi ho necháme po čipnutí na Vranově odstranit :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No ještě záleží jestli je ta 100kW-307 jen krátká verze nebo SW či break. Dále také hodně záleží na dalších vlivech jako je kvalita nafty, směr větru a pod. Na německou naftu se mi moje SW dostane i na 215km/h ale na českou jen okolo 200km/h. Na toto téma je docela slušný test v posledním auto-diesel magazínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...