Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pravda o max. rýchlosti 307


faget1

Recommended Posts

zdravim všetci mam len taky dotaz pre zaujimavost nie som kaskader ani nerad riskujem ale udavaju vyrobcovia max. rychlost 307 195km/h pričom v knižke je uvedene 175km/h ja som včera trošku skusil po D1 170km/h ale ešte to nebol zdaleka koniec kolko to teda može íst skušali ste niekto niečo také? a inak štastný nový rok :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

Tohle tema je tady porad dokola.Na dalnici se smi jet jen 130 a navic kde tak porad spechate.Nejsem proti rychle jizde ale je tady plno stejnych temat.

to je takovy informacni doporucujici udaj.... :D

ja stejne kdyz jedu po dalnci tak jezdim tak 120 (v bawci)

Jo a taky je otazka jak moc vam promeruje tacho, takze kdyz tacho 190 kolik je realna rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

Tohle tema je tady porad dokola.Na dalnici se smi jet jen 130 a navic kde tak porad spechate.Nejsem proti rychle jizde ale je tady plno stejnych temat.

Jen tak mimochodem, zajimalo by me jestli dodrzujes 100% pravidla silnicniho provozu tak jak prikazuje vyhlaska, zda se mi totiz, ze s Citroen Xsara Vts 2,0 16v 163ps to ani dost dobre nejde. A neslo mi o to byt nekde driv proste jen chlapska zvedavost.

Ja se priznam, ja jsem zkousel co da moje 206 a dostal jsem se na hranici 200km/h tachometrovych, papirove ma maximalku 172km/h.

[upravil dne 1-1-2008 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: bubakkaja

Tohle tema je tady porad dokola.Na dalnici se smi jet jen 130 a navic kde tak porad spechate.Nejsem proti rychle jizde ale je tady plno stejnych temat.

Jen tak mimochodem, zajimalo by me jestli dodrzujes 100% pravidla silnicniho provozu tak jak prikazuje vyhlaska, zda se mi totiz, ze s Citroen Xsara Vts 2,0 16v 163ps to ani dost dobre nejde. A neslo mi o to byt nekde driv proste jen chlapska zvedavost.

Ja se priznam, ja jsem zkousel co da moje 206 a dostal jsem se na hranici 200km/h tachometrovych, papirove ma maximalku 172km/h.

[upravil dne 1-1-2008 Escaper]

Samozrejme ze jsem zkousel kolik to da ale toto tema je tady proste porad a mi to az tolik neukazujovalo spatne mereno policejnim radarem skoro šulnul ve 200 3%

moje max. s timto autem 235 tachometrovych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

zdravim všetci mam len taky dotaz pre zaujimavost nie som kaskader ani nerad riskujem ale udavaju vyrobcovia max. rychlost 307 195km/h pričom v knižke je uvedene 175km/h ja som včera trošku skusil po D1 170km/h ale ešte to nebol zdaleka koniec kolko to teda može íst skušali ste niekto niečo také? a inak štastný nový rok :potlesk

Preco si myslis ze este zdaleka nebol koniec? Ja som nesiel rychlejsie ako 170, ale zdalo sa mi ze koniec uz je. Ak mas tiez 1.4, tak ti prajem veelmi dlhy kopec na rychlostne rekordy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest OMArtik
Původně zaslal: Cat

Tak mi to jede asi tak 175. Jsem tím dost zklamán. Kámoš má Oktávku s tým samým výkonem jako já a dá mi kdykoliv na frak a to nemluvím o spotřebě! :xvul

A není to jedno?

Myslím, že jde hlavně o pohodlí a to je nesrovnatelné (alespoň pro mne).

Jinak mám 2.0 HDi 79kW a přes 200 tacho už se tomu moc nechtělo, ale asi by si to ještě trošku dalo říct, kdyby byly podmínky (jako že nebyly).

Přes Německo jsme s plným kufrem ve 4 lidech jeli konstatních 180 za 6,2 l /100, ale bylo to fakt těžký, takže víc se tomu nechtělo.

Takže pohoda. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OMArtik

Původně zaslal: Cat

Tak mi to jede asi tak 175. Jsem tím dost zklamán. Kámoš má Oktávku s tým samým výkonem jako já a dá mi kdykoliv na frak a to nemluvím o spotřebě! :xvul

A není to jedno?

Myslím, že jde hlavně o pohodlí a to je nesrovnatelné (alespoň pro mne).

Jinak mám 2.0 HDi 79kW a přes 200 tacho už se tomu moc nechtělo, ale asi by si to ještě trošku dalo říct, kdyby byly podmínky (jako že nebyly).

Přes Německo jsme s plným kufrem ve 4 lidech jeli konstatních 180 za 6,2 l /100, ale bylo to fakt těžký, takže víc se tomu nechtělo.

Takže pohoda. :super

Aj pre mna by to bola pohoda, keby mi pri 180 km/h isiel moj DODO za 6,2l, vobec by som nenadaval na nejake tech. nedostatky. Mne to da max 185, ale okamzita spotreba ukazuje cez 12l. Je to vir v nadrzi rucicka na palivomery viditelne pada a to veru pohoda nie je. Zavidim take hodnoty...

307 SW 2.0 HDi 79kW FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne že na rychlosti až tak nezaleži ale všimam si že pravda je taka že každy si rad odskuša čo jehochrust dokaže a čoho je schopny keby bolo treba čo jenormalkka... rozdiel je pravda tiež my navigacia ukazala o 5km/h menej ako tachometer... a prečo si myslim že tych 170km/h nebol ešte koniec hm.. noo mam take tušenie lebo som plyn držal teda snažil som sa konštantne na neakych 150 a neviem či som trošku sa zamyslel a vyletela ručička na 170 a by asi išla vyžšie ale sommal rodinku so sebou tak som to hamoval a už som to potomneskušal predsaj sa mi zda že je to dost už na take afto ako je 307 aj ked som spokojny nadmieru a tiež je zname že pegoty benzinove si lubia potiahnut z nadrže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neminim se hadat ,ale 6,2l pri 180km/h - to mu prece nemuze verit ani majitel:D,jen chvili a ne po rovine. Jet tak hodinu tak tam ma taky 10-12l.

Jeste pridam svoji max. Dle TP mam 201. Jeste jsem ho nezkusil naplno,ale na okresce mirne proti kopci 175km/h a porad zrychloval,ale nechtel jsem pak brzdit,tak sem to vypustil.Me to staci a rezerva tam snad je.:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ukazuje pri rychl 110 po rovine tak 6.6 az 6.8,takze to pri 180km/h sa mi tiez nechce verit,ale dole kopcom?:mrk je to sice ten vykonnejsi diesel no aj tak neviem.:papa a k tej maximalke dal som ju iba raz a priblizne to sedelo tak okolo 175. bezne jazdim tak 130-140km/h:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...