Sign in to follow this  
Followers 0
Placanek

1.8 na místo 1.9D

16 posts in this topic

:xvul Můžeš nějak naznačit, k čemu chceš vlastně dospět? Mám dojem, že tu máš více různých dotazů ohledně dieselových motorů.

Jojo,to mám.Zajímaj mě různý varianty a když mi nějakou tady ve fóru rozmluvíte,tak zkusi jinou.Myslim že tady to je o tom,nebo se tady začnem bavit třeba o vyšívání???Jinak mám nalítáno přes 500 tisíc a tak mě zajímá,jestli to jde přepsat,když se mi vys.... a 1.8 mám v garáži...;):papa

Původně zaslal: Placanek

Jojo,to mám.Zajímaj mě různý varianty a když mi nějakou tady ve fóru rozmluvíte,tak zkusi jinou.Myslim že tady to je o tom,nebo se tady začnem bavit třeba o vyšívání???Jinak mám nalítáno přes 500 tisíc a tak mě zajímá,jestli to jde přepsat,když se mi vys.... a 1.8 mám v garáži...;):papa

Nečil se! A vyšívat neumím! :D Nemaj náhodou oba motory ještě štítky? Oficoš přepis asi nehro....

Se nečílim neboj.Já jsem v poctatě kliďas.Na 1.8 si teď nejsem jistej,ale asi tam je.Ale teď se už u novějších aut čísla motoru nepíšou ne???Vždyť by to měl být jako náhradní díl.Nebo aspoň kámoš co přestavoval Feldu,tak mu číslo z TP vymazaly.No ušetřil bych na povinnym,ale jestli to nejde ta max.přehodim štítky a nikdo to snad nepozná...

Původně zaslal: Placanek

Se nečílim neboj.Já jsem v poctatě kliďas.Na 1.8 si teď nejsem jistej,ale asi tam je.Ale teď se už u novějších aut čísla motoru nepíšou ne???Vždyť by to měl být jako náhradní díl.Nebo aspoň kámoš co přestavoval Feldu,tak mu číslo z TP vymazaly.No ušetřil bych na povinnym,ale jestli to nejde ta max.přehodim štítky a nikdo to snad nepozná...

Čísla motorů se nepíšou, ale TYPY motorů ano!

Byl jsi rychlejší:mad:Jediná možnost pro tebe je přehodit ty štítky jestli ještě sou a u feldy máš tři typy, motorů,které vzájemně nezamněníš tak,aby odpovídali stk

[upravil dne 31/12/07 subin]

Dobře typy,takže když přeházim štítky,tak to nemůže nikdo poznat.Stejně s tím nadělaj.Když ty motory odpovídají výkonostně,nebo jsou slabší,tak proč to řešej...Jo kdybych tam dal 2.0HDi třeba,tak to bych pochopil,že se jim nebude líbit,ale takhle....

Smiř se s tím jednou to tak je a nic s tím neuděláš:papa

[upravil dne 31/12/07 subin]

kdyby ses rozhodl tu 1.8 D prodávat tak bych zájem měl jestli bude v dobrým stavu a za solidní peníz pavel626@email.cz

1,8D od 1,9D přece bez štítku nepoznáš?! Nebo se pletu? Když udělá výmaz motoru tak ji tam může dát ne?! :)

Původně zaslal: zetor

1,8D od 1,9D přece bez štítku nepoznáš?! Nebo se pletu? Když udělá výmaz motoru tak ji tam může dát ne?! :)

Čti pořádně celý příspěvek a pochopíš,že se to už probíralo

navic 1.8 a 1.9 D jsou od sebe veeelice odlisne :roll papirove je to nemozne :super

[upravil dne 6/1/2008 Pata]