Sign in to follow this  
Followers 0
Hics

maska alá \" back to the future 2003\"

9 posts in this topic

512_tn_4.jpg

Jen takovej typ. Ze zrušenýho scaneru sem vyš?oural dvě tenký zářivky. Co s nima? Mě napadlo je lípnout do štěrbiny masky. Musel sem kapku propilovat vnitřní přepážky co držej čelo masky, aby trubice nebyli přímo na ráně šutrům a jinýmu neřádstvu, takže světlo je jen odražený, ale i tak dost viditelný. celý je to asi tak na 2 hodky práce. Měnič je celkem maley a i s krabičkou se vešel za znak. Celý to drží tím tavným lepidlem. Na přívodních kabelech je pro jistotu konektor pro případný bezproblémový sejmutí masky.Zářivky pod autem má každey, ale proč je nenarvat do nasky a to celý za darmo !!! :D:D:D

WOW.

Ale zda se mi to jako ty modry diody... takovej stromeckarskej tuning :(

Jinak napad je to very good - broken scaner rulezzz :-)

To víš Voštíku, fo?ák v mobilu je swiňa... White balanc mu nic neříká! Eště sou tam dva volný průduchy, kdybys věděl o nějakým dalším brouknutým scanerovi...:D:D:D. Na LEDky v tomtok případku seru. Vyšlo by to na pěkney balík bankovek...

LEDky jsou stromeckovina nejvetsiho kalibru... ty \"scaneny\"(scan+neon) jsou dost good....

Ty tydlifotaky jsou fakt dost na pikatchu teda.... To asi nebude nej Nokia co?

Je to 7650, ale o těch se obecně ví, že may optiku (dá-li se to tak nazvat) na pi*u. Vyfotím to nějakým normálním fo?ákem, a? je to vydět líp.

Vyyydět je to až až,nápad je to dobrej, já jsem spíš zastáncem praktického využití takovejch věcí, líbilo by se mi to třeba na osvětlení interiéru, kufru, nebo na svícení na zem při otevřenejch dveřích.

takiiiiiiiiiiiiii dobrey napad :) Kde sezenu par scaneru????? Hicsi???