Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?


Ribees

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: kobra

myslím že bavo s škrklým znakem a lvem v masce je docela dobrej diskusní start. jsem zdechlej jít hledat CD s foty z Dvora Králové :)

Tady...:D:D:D

přesně.

Tak co. Co bavo s motorem PSA ????

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem teď dohromady přes hodinu louskal obě diskuze a jsem docela překvapenej, jak se takhle "nevinnej" dotaz může stát skoro prvnim krokem ke třetí světový:o:o:o

Nebudeme si nic namlouvat, na obou stranách se najde několik zarytých zastánců značky a přes to vlak nejede.

Čekal jsem podobný exploze emocí, ale ne v takový míře (hlavně na VW Clubu, ale to taky částečně díky "našim"). Ke konci (asi na 10. stránce) už to tam vypadalo, že bouře utichla, ale zničehonic se znovu oheň rozhořel, prostě to nechápu:o:bojim:bojim Je fakt, že se tam pár členů snažilo diskuzi umírňovat, ke konci jejich počet narůstal:super, ale bylo to málo platný:(

Ani v tomhle vlákně nezněly jen střízlivé názory, ale jak jsem psal výše.

Doufám, že ať si Ribees vybere jakékoliv auto, tak s ním bude spokojený alespoň stejně, jako já se svou čtrnáctiletou 405kou:super:D:D:D

P.S.: Musel jsem to ze sebe dostat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

taky si myslim,ze spolecny sraz asi nebude dobry napad.:myslim:D

Náhodou to neni tak špatný. Chvíli po koupi 405ky jsem se s několika lidma z VW Clubu, který býval mým domovem předtím (než jsem poslal G II konečně do světa), sešel na srazíku a pohoda. Chvilku ohrnovali nos, ale pak je dostala výbava a hlavně ten prostor;):D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dlouho jsem se takhle nepobavil:super ,hlavne reakcim na VW clubu:P .nekteri jsou opravdu trosku "lopaty":roker a at si nejaky golf ci passat koupi na sever cech a budou bez garaze,dlouho taky jezdit nemusi!VW koncern je tu nejoblibenejsi znacka,ale na kradeze a urcite ne,jak jeden clen VW clubu psal,ze jsou IN a libi se,ale protoze jdou lehce otevrit!

[upravil dne 15/1/08 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...