Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?


Ribees

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

C5ka je náhodou hezkej kombík - a hlavně je to fakt kombík, ne ten pokus o kombík z dílny Peugeot (myslím 407 SW)

to mas pravdu, kufr v C5 je fakt brutalne velky a hlavne ma velkou vyuzitelnost, protoze ma diru jak vrata a temer bez vycnelku apod. prekazek. A muzes otevrit okno i viko, u 407 ne, pac by se to tam pricilo. Je to hold dan za heci design zadku. C5 je taky dost vysoka, ale misto na pravou nohu neni od 190cm vysky az tak dobre, ale v 406 to je nastejno. Ale to jsme asi dost mimo diskuzi hehe.

Musim reagovat na VW vforum, resi se tam spis ted socialni stranka veci nez samotne auta. Ani me neprekvapili nekteri jedinci VW fora, kteri tak zatvrzele koncernujou, nastesti je tam take hodne prispevatelu, kteri maji rozum a jsou nad veci. Ale to se tezko rika, kdyz auta jsou vicemene pocitova zalezitost. Je to asi neco, jako clovek co nema automat nikdy nepochopi jedince, ktery s automatem jezdi, a diva se na nej, jako kdyby to byl vadnej invalida nejen s poruchou mozku ;)

[upravil dne 2/1/2008 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Ale to se tezko rika, kdyz auta jsou vicemene pocitova zalezitost. Je to asi neco, jako clovek co nema automat nikdy nepochopi jedince, ktery s automatem jezdi, a diva se na nej, jako kdyby to byl vadnej invalida nejen s poruchou mozku ;)

Ano, auta jsou pocitová záležitost, ale zrovna s tím automatem moc nesouhlasím. Několik automatů jsem řídil, ale nastálo bych ho za manuál nevyměnil. Přiznávám, že ve městě je AT asi výhodnější, ale MT má "to svý";)

Stejně jako má "to svý" každá značka auta. Jak psal jarajarda: chce to vyzkoušet si obě auta (nejlépe několik od každého) a "to správný" si najde cestu k srdci budoucího majitele.

Já měl svojí 405ku půjčenou na víkend, když jsem měl svý bývalý auto (již zmiňovaný GII) v servisu a hned v pondělí jsem si domlouval koupi:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

C5ka je náhodou hezkej kombík - a hlavně je to fakt kombík, ne ten pokus o kombík z dílny Peugeot (myslím 407 SW)

V C5 je podle mě nejpohodlnější auto. Není to závoďák, ani krasavec na první pohled, musí se mu přijít na chuť, ale po svezení si ho asi většina lidí zamiluje:) A kor teda toho kombajna, ten kufr je obrovskej:) Zrovna dneska jsem s jedním HDI byl na TK. Kombi, 80kW, což si myslím je na to nepříliš, ale na klidnou jízdu stačí, víc mě oslovil 2.0 HDi ale 100kW. Jen najít výrobní štítek je oříšek..pod levou zadní sedačkou.. Je to vážně super auto s vysokou užitnou hodnotou:) Ale je to teda :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"""""Tak jsem nebyla upozornena at si to prectu a hezky jsem se bavila :lol: Nejvic me pobavila ta hlaska Marlina na peugeot clubu...asi je zakomplexovanej a musi si neco dokazovat pres klavesnici...a vy se od nej nechate provokovat :roll:

Tohle byla vazne hloupa otazka polozit na VW clubu otazku zda golfa nebo 307 8) Nevim co od toho dotycny cekal a nevim zda mu to k necemu pomuze...podle me jsou to 2 uplne odlisna auta a nemuzou se srovnavat...

Ja nejsem uplny zastance jen znacky VW ale nevim zda bych sla do peugeota...nasi maji 206....design maji vazne krasny ale na 206 jsem zadny komfot a pohodli nenasla...a ani se mi nelibilo zpracovani interieru ..kolega ma 307 a je jen v servisu a sama porucha...vim ze to je kus od kusu...ale tohle jsem neslysela jen od nej kdo ma 307......

Tak se nenechte rusit a hadejte se dal :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: libily se mi nazory par lidi na Peugeot clubu 8)

To asi myslíš tu slečnu,že?

Jj :lol: :lol: :lol:

Jinak me vazne nejvic pobavila clenka netopyrka s touto hlaskou:

...ta diskuze u VW je fakt úsměvná.... zaručené rady dávají naprosto všichni, i ti s "x-letými vraždami", kteří na GIV leda slintají na bazarových webech.....

....já už bych se rozhodovala na základě osobní zkušenosti s konkrétním kouskem k prodeji.... tyhle teoretické debaty se vždycky zvrhnou do přehledu subjektvních a nakonec i druhou stranu urážejících názorů a komentářů ....

My teď jezdíme 307 Break 1.6 HDI (66kW) a jelikož to máme jako rodinné auto (nikoli závodní, na frajeřinky, na balení buchet - to má polovička obzvlášť zatrhnutý!!! :D), tak jsme spokojení. Předtím jsme jezdili Octavii II 1.9 TDI (77kW) a co se týká pohodlnosti jízdy, já jsem radši za 307. Pokud jedu daleko a chci mít pocit, že jedu v posteli, jedu svojí 406 :D Polovičce se po Octavce v některých ohledech stýská, rozhodně po motoru, ale vzhledem k faktu, že ani jedno auto nemělo/nemá nijak extrovní výbavu, tak mu srdce zas nijak výrazně nekrvácí :)

Clenka nema o autech asi moc potuchy jinak by vedela ze ta nektera "vrazda" jak ona rika, ma kolikrat vetsi hodnotu jak ten jejich peugeot a je to vetsinou citova zelezitost...a hezky jak pise...ze VW maji jen machyrci...tož já jsem taky machýrek i kdyz mam rodiny auto :lol: :lol: :lol:

Ale nektery nazory byly vazne normalni a rozumny...sama nemam rada urazeni nejake znacky jen mam svuj osoni nazor na auta co by mi nesmeli do baraku...a na to ma myslim nazor kazdy.... 8)

Tak vcelku souhlasím.Preferuju vw,ale proti jiným značkám nic nemám.

Ovšem výtvor členky netopírky betmenky zasluhuje potlesk a uznání."""""

Tak jsem tam zase jen na ocko vlezl a co jsem videl me moc chladnym nenechalo. Pousti se do netopyrky, aniz by ona nejak narusovala beh jejich fora a hlavne se mohla jakkoli branit. Taky vam to prijde ponekud sproste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

víc mě oslovil 2.0 HDi ale 100kW.

Promiň za :xvul ale neni náhodou ten skoro 100kW (přesněji 98kW) motor 2.2HDi (jako např. ve 406kách)?

Nebo je to možná nejnovější verze 2.0:myslim

Máš pravdu, taky se dávaly 2.2HDi 98kW, ale jsou tam i 2.0HDi 100kW. A taky 1.6HDi 8 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

"""""Tak jsem nebyla upozornena at si to prectu a hezky jsem se bavila :lol: Nejvic me pobavila ta hlaska Marlina na peugeot clubu...asi je zakomplexovanej a musi si neco dokazovat pres klavesnici...a vy se od nej nechate provokovat :roll:

huraaa, jsem zakomplexovany :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Nebál bych se zeptat na další podobnou otázku. Zkuste třeba navštívit web majitelů motocyklu JAWA a zeptejte se jich , coi říkají naprosto zachovalé MZ ETZ 251 RV 1990 :)

ja bych zkusil zeoptat na E30.cz jestli je mergl lepsi nez bawo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Nebál bych se zeptat na další podobnou otázku. Zkuste třeba navštívit web majitelů motocyklu JAWA a zeptejte se jich , coi říkají naprosto zachovalé MZ ETZ 251 RV 1990 :)

to ti reknu naprosto presne, strhne se flame mladych useru a ti starsi ti reknou, ze pro cestovani ve 2 je lepsi 350, pac ma vic kroutaku, dily vychazeji porad levneji na jawku, jinak je to v podstate jedno, dneska jsou oba zastarale 2T, MZ ma navrch 5q. Ale jako u vseho zalezi, v jakem stavu to koupis :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: kobra

Nebál bych se zeptat na další podobnou otázku. Zkuste třeba navštívit web majitelů motocyklu JAWA a zeptejte se jich , coi říkají naprosto zachovalé MZ ETZ 251 RV 1990 :)

ja bych zkusil zeoptat na E30.cz jestli je mergl lepsi nez bawo

jedine Peugeot :super:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: kobra

Nebál bych se zeptat na další podobnou otázku. Zkuste třeba navštívit web majitelů motocyklu JAWA a zeptejte se jich , coi říkají naprosto zachovalé MZ ETZ 251 RV 1990 :)

ja bych zkusil zeoptat na E30.cz jestli je mergl lepsi nez bawo

jedine Peugeot :super:myslim:D

tak se zeptej a uvidis :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: kobra

Nebál bych se zeptat na další podobnou otázku. Zkuste třeba navštívit web majitelů motocyklu JAWA a zeptejte se jich , coi říkají naprosto zachovalé MZ ETZ 251 RV 1990 :)

ja bych zkusil zeoptat na E30.cz jestli je mergl lepsi nez bawo

jedine Peugeot :super:myslim:D

tak se zeptej a uvidis :D:D

Tam jsou taky zakomplexovani? :myslim:D:D:D :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...