Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?


Ribees

Recommended Posts

"dělám v koncernovim servisu, ale sem tam se tam objeví i jiný auto.. Bohužel i Peugeot nebo jinej francouz... a to se pak vedou hádky o tom, kdo se toho ujme... protože cokoli na tom dělat je strašný."

Hmm, to je zajimavy, protoze "mi" mechanici rikaj naprostej opak, ze ta "nemecka preciznost" je kolikrat (s prominutim) na vojebani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

a jeje, pousti se tam do me nejaky hustotuner se starou 1.6tkou v 5tkovem Golfu :bojim:roll:D:D:D:D:D

Ja nemuzu za to, ze me z nemcu boli zada :nevim:D

Marline ukaz jim :roker:D

[upravil dne 31/12/2007 Pata]

nemuze byt hustotuner kdyz ma skoro mega na 5tkoveho Golfa :D:D

Proc ne? Par takovych znam, po hustofelicii si koupili na lizacku hustogolfa a nemaji ani na nove sterace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matrix : tohle sem netahej, to je irelevantní... veškeré tyhle řeči o mechanicích jsou typu JPP (Jedna paní povídala). Anebo, koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Ribees : Chce to buď sehnat recenzi (nejlépe třeba z italskýho časopisu ;) - jen nesmíš pak koupit Fiata )

Anebo si ty informace prostě někde najít. A pak vzít tužku a počítat, porovnávat - protože, bude to, jen a pouze, tvoje rozhodnutí. Přece pak vixovi nerozbiješ tlampač, že ti poradil špatně. Takhle by to nešlo. Tu kůži si ponešes na trh ty sám. (ostatně, já mám pouze bezvýznamný poradní hlas)

Ještě mě napadlo - zeptat se na nějakém "japonském" foru - protože tam doopravdy nebudou Gulfy ani Piškoty protěžovat.

A teď z osobního soudku : Jezdím Piškotem, protože má měkký sedačky. A celkově je měkký. Vyhovuje mi to. Tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Matrix : tohle sem netahej, to je irelevantní... veškeré tyhle řeči o mechanicích jsou typu JPP (Jedna paní povídala). Anebo, koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Ribees : Chce to buď sehnat recenzi (nejlépe třeba z italskýho časopisu ;) - jen nesmíš pak koupit Fiata )

Anebo si ty informace prostě někde najít. A pak vzít tužku a počítat, porovnávat - protože, bude to, jen a pouze, tvoje rozhodnutí. Přece pak vixovi nerozbiješ tlampač, že ti poradil špatně. Takhle by to nešlo. Tu kůži si ponešes na trh ty sám. (ostatně, já mám pouze bezvýznamný poradní hlas)

Ještě mě napadlo - zeptat se na nějakém "japonském" foru - protože tam doopravdy nebudou Gulfy ani Piškoty protěžovat.

A teď z osobního soudku : Jezdím Piškotem, protože má měkký sedačky. A celkově je měkký. Vyhovuje mi to. Tečka.

Jak to shnul Vix, tak to asi sedí. Jen bych ještě za sebe řekl, že jestli chceš nějak extra závodit tak si kup koncern, jestli se chceš autem bavit a kochat, kup si Peugeotka:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: p406b

Jeste silvestrovskou radu - Nekupuj auto v palbe,protoze nebudes moct vyuzit tu spoustu rad z fora na dovybaveni auti a tvuj zivot se scvrkne jen na jezdeni a tankovani.:grr:aut:D

aspoň se v tom nebude hrabat nic dodělávat,ale stejně se vždy něco najde co není:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak abych se taky přidal,tak upřímně:

jednoznačně Golf!Je to můj názor po zkušenosti s ježděním P307 1.6 a 2.0HDi a GIV 1.6 (pažout jako služební cca denně ),passat soukr.,golf jsem měl 3 roky,rok 2000 .Pežot 307 je sra*ka ,Golf taky není bez chyb ale je úplně jinde.Pro P307 jediné plus je design.Manželka má 206 a nebýt vzhledu a že je na něj zvyklá tak je dávno z domu....Peugeot nikdy,jedině tak 406.Máme ve firmě-jezdil jsem s 106,206,307,306,406,607 ,mám koncerový auta a clkem spokojenost(nejsem zabedněnej zastánce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: m-slambor

no tak abych se taky přidal,tak upřímně:

jednoznačně Golf!Je to můj názor po zkušenosti s ježděním P307 1.6 a 2.0HDi a GIV 1.6 (pažout jako služební cca denně ),passat soukr.,golf jsem měl 3 roky,rok 2000 .Pežot 307 je sra*ka ,Golf taky není bez chyb ale je úplně jinde.Pro P307 jediné plus je design.Manželka má 206 a nebýt vzhledu a že je na něj zvyklá tak je dávno z domu....Peugeot nikdy,jedině tak 406.Máme ve firmě-jezdil jsem s 106,206,307,306,406,607 ,mám koncerový auta a clkem spokojenost(nejsem zabedněnej zastánce)

To ne, ale prispevku mas taky jako safranu :myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: m-slambor

no tak abych se taky přidal,tak upřímně:

jednoznačně Golf!Je to můj názor po zkušenosti s ježděním P307 1.6 a 2.0HDi a GIV 1.6 (pažout jako služební cca denně ),passat soukr.,golf jsem měl 3 roky,rok 2000 .Pežot 307 je sra*ka ,Golf taky není bez chyb ale je úplně jinde.Pro P307 jediné plus je design.Manželka má 206 a nebýt vzhledu a že je na něj zvyklá tak je dávno z domu....Peugeot nikdy,jedině tak 406.Máme ve firmě-jezdil jsem s 106,206,307,306,406,607 ,mám koncerový auta a clkem spokojenost(nejsem zabedněnej zastánce)

To ne, ale prispevku mas taky jako safranu :myslim:super

vzdyt vo prospevkach to prece neni:bojim, ja sem byl jeste v listopadu 07 presvedcenej, ze me francouz a ital nesmi pres prah. Nakonec se vyber zuzil mezi Passata a 406. Jelikoz sem koncern znal a znal i nektere jeho mouchy, tak sem dal na libivej design a rady znamejch a mam zabozrouta a muzu rict, ze si jeste dneska za to rozhodnuti slusne receno drbu hlavu, takovej **** pod tim libivim designem nikdo jinej snad nedokaze udelat a cely nenazrany HDi mi muze se svym kultivovanym motorem polibit sos. ne v tomto pripade jak sem jiz psal bych osobne nerozmejslel ani sekundu a lidovy vuz by byl doma;)

[upravil dne 31/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jeník

gestapácký auto bych nechtěl.je to samá reklama a svezení nic moc.tvrdý německý auto bez pohodlí.

to jsi trochu přehnal:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: m-slambor

no tak abych se taky přidal,tak upřímně:

jednoznačně Golf!Je to můj názor po zkušenosti s ježděním P307 1.6 a 2.0HDi a GIV 1.6 (pažout jako služební cca denně ),passat soukr.,golf jsem měl 3 roky,rok 2000 .Pežot 307 je sra*ka ,Golf taky není bez chyb ale je úplně jinde.Pro P307 jediné plus je design.Manželka má 206 a nebýt vzhledu a že je na něj zvyklá tak je dávno z domu....Peugeot nikdy,jedině tak 406.Máme ve firmě-jezdil jsem s 106,206,307,306,406,607 ,mám koncerový auta a clkem spokojenost(nejsem zabedněnej zastánce)

Je to o názoru a o tom kdo co preferuje, ale sra_ka jak píšeš je třeba podle mě Kia, Daevoo a podobně. Levná auta pro někoho, kdo chce nové za pár korun a moc nenajede. A takhle bych se tu o Peugeotech nevyjadřoval, jinak Ti tu kolektivně klubově rozbijem dr_ku:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...