Sign in to follow this  
Followers 0
Hary

100000km nebo 3roky provozu

5 posts in this topic

Zajímalo by mě,kolik jste nechali v servisu u 307 za 3roky provozu,nebo ujetí 100 000km.H.

Čáo!

V pátek jsem byl na údržbě typu "C" a cena materiálu 2866Kč + práce za 588Kč, celkem tedy 4111 Kč.

Nevím, jestli to je dobrá nebo přehnaná cena.

ja ešte len mam sefis pred sebou v marci tak som tiež zvedavy ale niekto tu pisal že si olej kupil cez net TOTAL QUARTZ 9000 5W40 5L cez www.olejspol.cz a višla ho 5L niečo cez 1000kč a prišla mu za dva dni no a za službu v servise platil okolo 1200kč dostal aj protokol o vykonanej praci tak to čumim lebo ja som kupil Shel helix ultra 5W40 1L za 620sk ?? tak si dokupim ešte kolko treba a dam si vymenit svoj olej noo ale do buducna asi zvolim tiež ten TOTAL QUARTZ je to podstatný rozdiel ale tak nech ma moja laska kvalitnú lázeň heh :D

No, já se zapojím, i když :xvul:

Renault Espace, pravidelná prohlídka po 120 000 km, vozidlo nemělo žádné závady, takže dělány rozvody, olej, brzdové destičky. Cena: 28 000 Kč vč. daně, u koncesionáře Kubíček Olomouc. Brrr!:bojim

Proto chci raději starší vozidla. Zkušenost ukazuje, že v servisu platím ročně za starší auto (nějaké závady) jako za nové (předražený servis).

EDIT: a nějaké drobnosti, jako stěrače, filtry, atd.

[upravil dne 31.12.2007 P607Olda]