Mef

Centrál - kde je ŘJ

37 posts in this topic

Čauves, chci se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, kde má 405 new model řídící jednotku centrálu (popřípadě jak ten bazmek vypadá). Hledal jsem to tady, ale nikde nenašel. pls. poraďte:mad: Díkes

mrkni pod palubku spolujezdce jestli nebude tam jako u 406,jinak jak vypadá zde máš foto/je to ze 406/šedý obdélník

nevím kde je ale když jsme měli 405 sri tak nam blblo originál dálkoví odemikáni a když se bouchlo do střechy jak je anténa tak se auto odemklo možná že jsme meli spatný snímač těžko říct:myslim

řídicí jednotka asi pod palubkou a snímač čtvercová krabička na obr.poz 2 vlevo je pod anténou

Díky za rady. Jen co zítra trochu vystřízlivim tak na to mrknu.:D

Dundee: Ve dveřích řidiče je akorát 5-ti drátovej servomotorek. ŘJ bude jinde.

Tak ve dveřích je ŘJ stahování oken:mad

ŘJ centrálu je za odkládací schránkou u spolujezdce (podle Haynese je třeba ji sundat);)

post-0-14109597533518_thumb.jpg

Původně zaslal: sarkomi

Tak jsem se nemýlil,že hledat pod palubkou spolujezdce:potlesk

Mýlil :) nový model 405 jí má na sloupku volantu ;) ale starý model jí má u toho kastlíku, to je pravda.

Původně zaslal: oddie

Mýlil :) nový model 405 jí má na sloupku volantu ;) ale starý model jí má u toho kastlíku, to je pravda.

Tak v Haynesu kecaj- píšou to pro modely od roku 1993;):)

Tak včera jsem se konečně dostal k tomu, abych jednotu našel (hledaj jsem ji kvůli tomu, abych si udělal zamykání a odemykání dveří na tlačítko zevnitř). Jednotka je přišroubovaná na sloupku volantu, v čemž měl pravdu Oddie a já mu za tuto radu děkuji. Též děkuji sarkomimu za obrázek jak přibliže vypadá, páč jinak bych tam asi lovil všechno možné, jen ne to co jsem hledal :D Na závěr přikládám foto jak ten bazmek vypadá a kde jej přesně hledat, aby další kdo po ní bude pátrat to měl jedonuší:super

[upravil dne 11.1.08 Mefisto86]

post-0-14109598489871_thumb.jpg

a poslední

PS: Toho sundanýho volantu si nevšímejte, ten byl dole z jinýho důvodu:D Pro přístup k jednotce tam může zůstat

[upravil dne 11.1.08 Mefisto86]

post-0-14109598490352_thumb.jpg

Ondris: Je promiň, já to včera prolít jen v rychlosti a tebe jsem nějak přehlídl:mad: Tak dodatečně DÍKY I TOBĚ:super

to Sarkomi: Mohl by si se prosímtě kouknout jak vypadá originální jednotka k dálkovému centrálu? Jeden čas mi dálka začala dělat neplechu,tak se vyndala z auta a do teďka jí mám doma,tak by mě zajímalo jestli je to originál nebo ne. Díky

Původně zaslal: M.a.R.i

to Sarkomi: Mohl by si se prosímtě kouknout jak vypadá originální jednotka k dálkovému centrálu? Jeden čas mi dálka začala dělat neplechu,tak se vyndala z auta a do teďka jí mám doma,tak by mě zajímalo jestli je to originál nebo ne. Díky

koukni na ni je tam někdy kdy byla vyrobena na plastu je měsíc a rok.