Sign in to follow this  
Followers 0
radim.1008

Nějak mi to kulhá

11 posts in this topic

Zdravím... Mám Peugeota 306 1.6 65kw r. v.02/98 a včera mě po řadě bezproblémových jízd začal zlobit :( Na studený volnoběžný otáčky se neudrží a houpe mezi 500-1600ot./min.

Dokonce se i jednou stalo, že se na palubce rozsvítila kontrolka diagnostiky, ale jakmile se teploměr dostane k 80stupňům, tak všechno je v pořádku :myslim Nevíte někdo co s tím? Předem díky za radu :papa

skus ist na pocitac ten ti ukaze viac. isto. To je jedno ze do salonu alebo k nejakemu sukromnikovi. moze to byt vela veci. Ja mam taku isty motor

Původně zaslal: Placanek

Možná bych to vyděl na sitič

To myslíš toho čudla zpravidla někde pod volantem, za kterej se tahá?:D

Možná by to mohlo dělat čidlo teploty,dává chybný údaj a motor má tendenci zhasnout a elektronika to dorovnává.Jinak ti auto nastartuje za tepla i studený?

přesně tak, chytá jináč perfektně a když se to ohřeje, tak je klid, ale občas to zase ztratí výkon, stačí podřadit a chytne se:myslim

v pondělí jsem už objednanej na diagnositku a pak dám vědět co s tím bylo, taky mi bylo řešeno, že by to mohla klidně být lambda sonda:bojim

Původně zaslal: radim.1008

v pondělí jsem už objednanej na diagnositku a pak dám vědět co s tím bylo, taky mi bylo řešeno, že by to mohla klidně být lambda sonda:bojim

lambda sonda zacina pracovat poradne az po cca minute, do te doby otacky motoru ridi cidla - a zpravidla to teplotni dela tohle to :super

Tak už to mám opravený, byl zanešenej palivovej filtr a klapka a navíc popraskaná podtlaková hadice, která si přisávala vzduch a to způsobovalo houpání otáček. :potlesk:roker