Sign in to follow this  
Followers 0
destiny

Oslavte Nový rok drinkem DESTINY08

12 posts in this topic

ja budu dnes taky o Cole, ale vubec mi to nevadi... mam program, ktery bych jinak nestihal (a ktery mi muzou vsichni zavidet :D), navic nejsem doleceny :super

Rum já rád ale vodku moc ne.....a ještě s fantou.... to kdyby s colou tak to by šlo ale může to chutnat dobře......

Vymýšleli jsme ten drink také kvůli barvě, aby to byl náš firemní drink (proto Fanta a pomeranč) Jinak co se týká volby Jim Beam + cola, to je taky dobrá volba. Trochu se mi to ale přepilo. Zjistil jsem, že mnohem lépe snáším bílý alkohol (vodka, bílý rum, tequila) Jakmile je to barevné, druhý den trpím ;) Ale jinak proti gustu.... :super

no ta teď už ingredience neseženu ale chlastu bude dost.Doporučujeme aby jste pili vždy s Mírou-nějakej Míra tam snad bude tak si dám s nim....:D:D

Původně zaslal: destiny

Vymýšleli jsme ten drink také kvůli barvě, aby to byl náš firemní drink (proto Fanta a pomeranč) Jinak co se týká volby Jim Beam + cola, to je taky dobrá volba. Trochu se mi to ale přepilo. Zjistil jsem, že mnohem lépe snáším bílý alkohol (vodka, bílý rum, tequila) Jakmile je to barevné, druhý den trpím ;) Ale jinak proti gustu.... :super

a nyni take Fernet 8000 od Stocku :super:)