Sign in to follow this  
Followers 0
p406b

Chtěl jsem si dofouknout pneu.

21 posts in this topic

Tak jsem si dnes u Ikea v Brne všiml,že mam asi min kolo a cestou dom jsem si chtel kola zkontrolovat a dofouknout.

A jak jsou na tom naše pumpy s podporou bezpečnosti:

1-cedule-mimo provoz

2-kompresor šel,ale nesedela koncovka tak tlak doplněn jen od oka

3-kompresor zamrzl

4-chyběla koncovka

5-kompresor šel,ale tlakoměr nebyl na 0 naprazdno,tak nevim jak měřil

A co vaše zkušenosti?

Moje zkušenost je ta, že přijedu domů do garáže, nahodím kompresor a dofouknu si to na vlastním náčiní. ;) Tam mi sedí koncovka, manometr měří dobře a kompresor nezamrzá. :mrk

Původně zaslal: Fakir

Moje zkušenost je ta, že přijedu domů do garáže, nahodím kompresor a dofouknu si to na vlastním náčiní. ;) Tam mi sedí koncovka, manometr měří dobře a kompresor nezamrzá. :mrk

:D:D Asi tak! :P

Původně zaslal: Fakir

Dělám to úplně stejně, udělal jsem si kompresor ze starý ledničky a šlape parádně. :papa :papa

Shell na Proseku. Digi měření a vždy funkční.:super

Nebo doma takovým malým kompresorem na napájení z auta, ale to je jen nouzovka, takže spíš za trest

Původně zaslal: MJSytic

Nebo doma takovým malým kompresorem na napájení z auta, ale to je jen nouzovka, takže spíš za trest

Myslíš takovou tu věc co poskakuje kolem auta a akorát přitahuje pozornost?:D

Shell - ta mezi nima taky byla:D Doma mam kompresor taky,ale to bylo z Brna 100km.:grr Nejak jsem to na 2 dofouk a stejně se nedalo moc jet-90-100,porad se nekdo mota.:D Jen na dalnici a ve stoupakach jsme s lefem okupovali levej.:mrk

Myslíš takovou tu věc co poskakuje kolem auta a akorát přitahuje pozornost?:D

JJ, to je přesně ono :D

OMV , to je tutovka , u kazdeho stojanu jeden přenašeci "dofukovač"

OMV jsem pomalu(na1) projizdel a u stojanu nic nebylo, a zpet se mi couvat nechtelo,abych se zeptal,kdyz jsem vzadu nic neobjevil. Mozna to meli vevnitr,mraz a zlodeji.:myslim

Původně zaslal: p406b

Shell - ta mezi nima taky byla:D Doma mam kompresor taky,ale to bylo z Brna 100km.:grr Nejak jsem to na 2 dofouk a stejně se nedalo moc jet-90-100,porad se nekdo mota.:D Jen na dalnici a ve stoupakach jsme s lefem okupovali levej.:mrk

Nebyla to náhodou Shellka v Bohunicích?? Tam je to vždycky za trest :roll ....

Původně zaslal: MJSytic

Se Shellkou na Proseku mam taky jen samé pozitivní zkušenosti...svého času jsem ani jinam nejezdil... :super

používal jsem ruční autopumpu,ale po výměně sedanu za break jsem zlenivěl a zustala doma,takže dle toho co je u benzinky

;)

U nasi OMVje stojan, ale pekne na prd, nez clovek stuhne dojit ke kolu a sundat hadici takk se zase ufoukne a o spravnym mereni taky pochybuju, takze kdyz je moznost v praci... :super

Já vám ty pozitivní zkušenosti s tou Shellkou na Proseku trochu pokazím, byl jsem tam ve čtvrtek se záměrem dofouknout si pneu a hele - cedule mimo provoz. Jinak je fakt, že jezdím dofukovat vždycky tam a bylo to ok. Tak jsem potom zajel ke Globusu v Čakovicích a tam zase mají kompresor bez manometru :grr

kupodivu ONO v JH (anebo třeba Agip) ... ale nechci dělat reklamu, to už vůbec, ale vůbec ne-e ;)

Preferuji ty přenosný nádoby s manometrem , má přesnost 1%, na stantartní kontrolu to stačí. Pokud je něco píchlý , je to na zamyšlenou. Pokud by to nemělo jedno kolo nafouknout , musela by v tom kole byt necela atmosfera a to je mizerie .....