Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 potíže s čerpadlem


klaudi

Recommended Posts

ahoj peugeotaci mam problem kdyz jsem nastartoval rano svou 405tou 1,9 diesel tak to delalo ramus jako kdybych mel v motoru kladiva najednou vyletěli otačky ozvala se rana a od ty doby auto jen toci ale nenaskočí tak jsem odpojil trubicky od střiků a zjistil jsem že mi jde nafta jen do toho střiku uplne na pravo u baterky mužetemi poradit jak nejlíp vyčistit čerpadlo diky :myslim:myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověř to a ještě mě napadlo,že by se mohlo poškodit jen čerpadlo.U náklaďáků se to stávalo-motor se roztočil do vysokých otáček a zničil se nebo odešlo jen čerpadlo.Na vině bývaly odstředivé regulátory otáček.Trošku to připomíná tvůj problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to ještě jednou přečetl a zapátral v paměti. To čerpadlo by to mohlo být. Pokud je tedy všechno ostatní v pořádku. Jeden známý měl podobný problém. Příčina byla voda v palivu. Důsledek byl přirezlý regulátor a zadřený a následně přetržený pístek v rozdělovací hlavě. Ale když už bych se v tom vrtal, tak bych omrknul nastavení rozvodů. Tim nic nezkazíš a budeš vědět, že chyba je jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak borci mel jsem sundany vyko ventilů a vačka je good skusil jsem tocit a nema ani vuli mel jsem sundaný i ty mostíky co jsou pres vačku jestli v nich nejsou rejhy a jsou v pohode myslim ze to bude jen tím cerpadlem protože z toho neteče ani slza nafty ale je fakt že naftu jsem vyhodil z nádrže protože jsem z toho tahal takovy kusy bylo to jak hleny asi nejaký to zasr..ý bio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klaudi

tak borci mel jsem sundany vyko ventilů a vačka je good skusil jsem tocit a nema ani vuli mel jsem sundaný i ty mostíky co jsou pres vačku jestli v nich nejsou rejhy a jsou v pohode myslim ze to bude jen tím cerpadlem protože z toho neteče ani slza nafty ale je fakt že naftu jsem vyhodil z nádrže protože jsem z toho tahal takovy kusy bylo to jak hleny asi nejaký to zasr..ý bio

Tak aspoň jedna dobrá zpráva

[upravil dne 31/12/07 subin]

[upravil dne 31/12/07 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak zjistim to nastavení rozvodů ale když jsem točil ručně motorem přes kladku tak to dělalo divný zvuky občas to kleplo syčelo to a chrochtalo to asi jak tahalo olej a delal tlak ale když jsem točil normálně motorem přes startér tak to nedělalo rámus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...