jetourek

spotřeba P106

17 posts in this topic

haha,to je dobrý a já se trapím pomalu na 10litrech:DTo by si chtěl jezdit zadarmo?

Původně zaslal: jetourek

Zdarec. Mám P106 1.1 a žere mi teď na zimákách cca 5.5-6l bezinu, ikdyž jedu velmi z lehka. Není to moc?:myslim

Není, máš dobrou spotřebu.

jo kdyby tak ta 1.1 takhle pekne zrala me. Ja jezdim za 7 - 8. Nemluvne o bawo, ktere si ted bere 10

Původně zaslal: jetourek

Zdarec. Mám P106 1.1 a žere mi teď na zimákách cca 5.5-6l bezinu, ikdyž jedu velmi z lehka. Není to moc?:myslim

kámošovi bere do 4 litrů.

na 50km :papa

Ahojte,

ja mam 106 1.1 v zime mi to zerie na krakte vzdialenosti 8-9 l, na dlhe tak 5.5-6 l .. :nevim

Původně zaslal: ivankaad

Ahojte,

ja mam 106 1.1 v zime mi to zerie na krakte vzdialenosti 8-9 l, na dlhe tak 5.5-6 l .. :nevim

ty jooo to joc né:o

106 1,0 -driv si to pritelkyne psala a v zime 6l,vetsinou kratsi trasy, ted uz to nepisem,slouzi jako zasahovy vozidlo-kdyz je treba a u tech se na to nehledi.:D

Prave proto, si ne nikdy nekoupim mensi obsah nez 1,8 , pac to vidite sami, ja sem s p306 jezdil za 7,8 kdyz sem to hnal tak za 8,5l , ale to svezeni je uplne jiny, ted u volvika mam sice kolem 9-10L na 100Km, na dalky sem se dostal na 8,8l. Rikam, kdyz silnejsi auto, neni potreba to kotlit, aby sem se rychle rozjel, nebo predjizdeni. Zase je otazka kolik najedete a jestli se to levnejsi povinny opravdu vyplati. Ja bych do 1.1 nikdy asi nesel, ale je tootazka povahy ridice.

Taky se mi zdá, že to nějak teď začlo žrát ... 4,8l/100km

asi je to tím díravým výfukem těsně za svodama z motoru a taký tou zimou :mrk , diesla nikdy více