Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Prodám 406 - mého miláčka

19 posts in this topic

Prodám 406 r.v.1996, najeto 120 000km,stříbrná barva,1,9TD,stejna barvy a snad i výbava co má Sepp na http://www.peugeot.sverma.com/.

Airbag ridice,vyhrivani sedadel,manuální klimatizace,CD rádio,přední okna v elektrice,tažné(od Peugeota), mám to půl roku a před tím to bylo vše servisované u Peugeotu,žel majitel se stěhoval a nedal mi k tomu servisku(nemohl ji najít) ale stav je videt,foto mohu poslat na mail. Letní elektrony 15\" s novými letními pneu (6 mesiců staré) + zimní pneu a plecháče 15\" (plecháče staré 14dní-úplně nové).Klávesnice s imobilizérem.Dálkové zamykání+zamykání zevnitr(druhé zamykání).Všechny náplně minulý rok nové,nový pylový filtr,nové kotouče a brzdové destičky orig. od Peugeota,přední mlhovky,No a nyní ta cena 195 tis.kč

Jo a jeste jsem zapomel udělal jsem pred 3 měsíci tónování oken.Opravdu pěkné.

Tak snad to uz bude vsechno,je tam jeste operka mezi prednimi a zadnimi sedadly a imitace dreva listy na predku,otáčkoměr,CD sony,barevne strikle brzdice a uz opravdu konec

Musim (bez zavisti) priznat, ze tvuj milacek nema s mim vubec nic spolecneho - no mozna maximalne ta barva ;)

Vedet, ze ji chces prodat, snad bych nekupoval tu svou, ale vzal bych tu tvoji - skoda :(

Taky uz jsem to zjistil,nemas klimu,otackomer,snad i airbag.Tak jen barva no.

TO 5M: Můžeš říct proč toho svého miláčka prodáváš?

Co jsi tam vše opravoval?

Kolikátej jseš majitel?

Kolik osob jezdilo autem?

Kdy byla udělaná STK?

Bylo auto bourané?

Diky za zodpovězení otázek.

Maxim:cool:

Chci 206 menší auto,já jsem na tom nic nedělal mám to půl roku,předchozí majitel

vyměnil náplně minulý rok,kotouče brzdy,filtry, 3 majitel,koupeno v ČR v Liberci,nebourané alespoň u mě né a majitel tvrdil že je nebourané,vyměněn tachometr(peugeot Liberec) při 90 tisících km a načítá od nuly je tam teď 37 tisíc.

No pokud by ho někdo chtěl tak to budu muset nějak lehce naznačit manželce,protože ona je do něj totálně zamilovaná,ani nevím jestli mi to projde.

To 5M: Heh, to jsi nemohl říct dřív? Před pár měsíci jsem koupil 405, takže nejsou prachy...

Leda bys ho za tu 405 vyměnil... :D

Hezká, líbí, škoda že ještě splácím to svoje, jinak bych uvažoval o tvé 406. Jinak ty obrázky by chtěli zmenšit, 2 mega se stahují trochu dlouho :-(

Když protáte svoje milacky tak něco málo přidáte a je váš.Tak do toho.Počkám na vás.

Je pěkná to se musí nechat. 406 je kouzelná a když se jí člověk trochu věnuje tak se z ní dá udělat moc amoc veliká krasavice. Nejsou love není láska.:cool:

Bohužel nic ... já teď dám do cajku svou stařičkou 205 a budu rád že jsem rád, ale stejně jako ostatní, 406 je krásný auto, ale ... :(:(