Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé 3,0turbo


subin

Recommended Posts

o tomhle jsem se už zajímal cca před půl rokem... vyšlo by to zhruba na 150.000kč (záleží jaké turbo se tam dá)...

na anglickém fóru se to hodně řeší, ale zatím to nikdo z fóra nemá...

výkon to má kolem 300ps... nevím, já bych do toho určitě nešel i kdybych na to prachy měl... ty bremba jsou akorát pro těch 200ps... s více ps by nestíhaly... dále karoserie, spojka a další...

raději koupit M3 e46 a je to... a navíc zadohrab :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Stifler

No, furt by to byla menší vražda v GTičku než v 1.1 8V :D

to neni 1.1 s turbem ale 1.4 ty cislice jsou pod sebou tak se asi nekdo upsal jinak tam uvadej obsah pres 1300..;)

Já vim, jen jsem dával pro srovnání nejnižší a nejvyšší obsah, co se do 306ek dávaly. Od čehož by se odvíjela základní výbava (kotouče vpředu i vzadu, zesílený nápravy,....), takže to nemá souvislost s tou Holandskou stránkou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

tak zrovna do 306tky bych turbo nedaval :myslim ... bez vetsi zmeny podvozku a brzd to musi byt dobra vrazda :roker

No, furt by to byla menší vražda v GTičku než v 1.1 8V :D

No ona ta 1.1 s turbem nepojede tolik, co to Gticko s turbem... teda pokud tam nekdo nenaprasi 2 turba a 2 kompresory...

Ja jen, ze pocitate, co by stala mechanika, elektronika, ale ze by nekdo myslel na brzdy, jiny podvozek, gumy atd ... :myslimMáš na mysli,třeba tyhle brzdy:

post-0-14109597521298_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ty na obrázku jsou kotouče ATE Power Disc , tak by nestíhaly taky. (mám je na svém autí a je to na hraně -když se někdy "urvu" . Originály kotouče jsem zničil - probrzdil v Alpách :xvul )

Takže dávám za pravdu @re , že raději jiný vůz :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

jestli ty na obrázku jsou kotouče ATE Power Disc , tak by nestíhaly taky. (mám je na svém autí a je to na hraně -když se někdy "urvu" . Originály kotouče jsem zničil - probrzdil v Alpách :xvul )

Takže dávám za pravdu @re , že raději jiný vůz :(

O úpravě motoru čistě teoretická úvaha,zkoušel jsi dát brzdové destičky od goldfrenu?Můžu doporučit,co si za ten set dával?Co jsem koukal tak to neni nic lacinýho:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenu už nevím přesně (hadice zůstaly origo,zbytek ATE) , jinak by to chtělo ještě lepší tlumiče,jelikož se předek dost "boří" když šlápnu razantněji po brzdách (tlumiče jsou po testech OK). Na tomto autě už to však řešit nebudu,začínám se ohlížet po kombi a tohle asi zůstane dceři nebo ho prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

subin: tady nepomuzou zadne ATEcka nebo Bremba - vymenou serii za lepsi serii, takhle to obout na 18tky a dat pod to co nejvetsi kotouce, nejlepe keramiku, ze :D no a pak ten podvozek... Ale jak pise @re a Miku, tohle auto na to neni stavene, budte radi za pohodli 406tky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Původně zaslal: Pata

tak zrovna do 306tky bych turbo nedaval :myslim ... bez vetsi zmeny podvozku a brzd to musi byt dobra vrazda :roker

No, furt by to byla menší vražda v GTičku než v 1.1 8V :D

No ona ta 1.1 s turbem nepojede tolik, co to Gticko s turbem... teda pokud tam nekdo nenaprasi 2 turba a 2 kompresory...

Ja jen, ze pocitate, co by stala mechanika, elektronika, ale ze by nekdo myslel na brzdy, jiny podvozek, gumy atd ... :myslimMáš na mysli,třeba tyhle brzdy:

Prosím Tě kde jsi koupil ty třmeny ATE já furt řeším lepší brzdy na to moje a nějak nemůžu najít odkaz nebo firmu která je prodává,dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: subin

Ale radši se posaď na židli:Dtady

Az na to, ze to jsou kompletni sady i s brzdicema a Peug. tam vubec neni :D

Edit: Koukam, ze Prema fakt shani i brzdice :myslim

[upravil dne 30/12/2007 Pata]

Jo jo sháním i brzdiče,kdyby jste věděli o Brembech s coupatka tak jsem žhavý zájemce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Co vyskoušet ty goldfreny v kombinaci s brembo?Já sem je měl v kombinaci s normálníma brzdičema a byl to sakra rozdíl oproti originálu

Já mám na celém autě Bremba kotouče a Textary desky a docela v poho ale chtěl bych i jíné silnější třmeny.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pata

Prema: a Creams je uz nema? :myslim

Creams je měl ?????? kde se o tom píše??????

Myslel jsem na tom coupatku, co prodava? :myslim

Jo jo tomu jsem psal že když to bude prodávat na díly tak beru přední brzdy ale zatím žádná odezva......:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...