purkmistr

Projdu na technické?

18 posts in this topic

Projdu na technické pokud mám přední světlomety (oba vzhledově stejné) jeden H4 a druhý 2x H7?

[upravil dne 29.12.07 purkmistr]

Původně zaslal: purkmistr

Projdu na technické pokud mám přední světlomety (oba vzhledově stejné) jeden H4 a druhý 2x H7?

Hm tak to pochybuju

A oprav si ten nadpis "tachcnická otázka" :myslim a i tak by to chtělo asi vystižnější nadpis;) Nejsi tu první den:aut

[upravil dne 29/12/07 Radek Hurvajz]

jako že neprojdu a nebo je jim to jedno:myslim

Takto vyměměno bylo již v peugeot Německo před 3 roky a při schvalování to jednou prošlo, ale to dělal bazar.

jako že neprojdu a nebo je jim to jedno:myslim

Neprojdeš, světla jsou konstrukčně rozdílná, teda pokud nebude mít technik obě oči přivřený.

[upravil dne 29/12/07 Radek Hurvajz]

Tak to asi budu muset otevřít nové téma KOUPÍM :( a nebo raději vyměním H4 za H7 :D

Tak to asi budu muset otevřít nové téma KOUPÍM :(

No co, zkus to projít a uvidíš, případně máš pak měsíc na to aby jsi koupil jiný světlo

Teď tu na foru někdo prodává bouračku,jinak nové H4 je za1900 a H7+H7 za 1800 od aci

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to asi budu muset otevřít nové téma KOUPÍM :(

No co, zkus to projít a uvidíš, případně máš pak měsíc na to aby jsi koupil jiný světlo

Přesně tak, já bych to zkusil, záleží (jestli si toho všimnou) jakou ti dají skupinu závady a při nejhorším pak to koupíš (nebo si půjčíš) a projdeš.

Já bych to nedráždil,pučil bych si ho hned na TK a pak zas vrátil,než abych tam musel jet zase znovu,pak to budou pitvat a eště můžou najít něco jinýho

pokud by jel opětovně na Tk tak jen kontrolují co bylo zlé tedy jen ta světla pokud by to bylo

Původně zaslal: sarkomi

pokud by jel opětovně na Tk tak jen kontrolují co bylo zlé tedy jen ta světla pokud by to bylo

a když tam poprvně neprojdeš a daj ti odstup,tak platíš teď a pak až znovu přídeš tak znova?Mě se eště nestalo abych jel na TK 2x,tak se jen ptám

kolega v práci nesvítilo jedno světlo tlumený a parkovačka ,dostal na měsíc pak opakovaná prošli jen světla co měl za závady a měl ji na 2 roky.Pokud ji uděláš do měsíce tak ti kontrolují jen to co bylo v závadách.Po měsíci jdeš jako bys nebyl na plnou

Můžeš to risknout, ale když bude mít každý světlo jiný odraz tak si toho v tom zrcadle všimne...

Původně zaslal: Marcel505

Můžeš to risknout, ale když bude mít každý světlo jiný odraz tak si toho v tom zrcadle všimne...

Souhlasím,prubni a budeš moudřejší a dej vědět.:papa:papa