Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční


Hary

Recommended Posts

Zdravím, mám asi tři týdny problém s ručkou. Po třetím zatažení se do půlky uvolní ale funguje normálně. Ráno je opět vše OK,parkuji v garáži. Včera jedu z hor,asi dva km na dvojku a pořád přibržduji, zastavím a cítím smrad od zadních kol,nejraději bych ji vůbec nezatahoval, ale stát v kopci jenom s kvaltem je docela riziko,co dělat,nemohou se poškodit zadní brzdy,díky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi--krucifix,himlhergot,krucajs-element- v zimě se ručka NE ZA TA HU JE!!!! Přesto,že jsou lanka potažená plastem a konce bowdenů maj gumový manžety--vlhko se tam dostane!!!! A nechat to stát ve svahu jen s kvaltem? No najedu na špalek--je to levnější,než řešit opravu zadních brzd. Jo a ten špalek mám v kufru jako rozmrazovač zámků v kapse--když teda jezdím do hor.:P:P:P:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

neřešil se ten problém nedávno??

sundej lanka asi jsou poškozené promazej či dej nová

ručku používám stále a za 20 let mne to udělalo 2x

Tak tak souhlasím akorát by jsem dal lana nový (v autokelly stojí ATE 737kč asi nejspíš kus),já parkuju celoročně venku a zatím mi zamrzla ručka jen jednou za cca 10let což potvrzuje co říká sarkomi :super důležité je sem tam zkontrolovat stav lanovodů (stačí jednou za rok) a popřípadě měnit dříve než dojde k problémům :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se projeví poškození zadních brzd,před týdnem mi byl cítit smrad od zadních kol a od té doby ručku nepoužívám a od kol není cítit nic,ale přece,nemám nechat zkontrolovat zadní brzdy,co myslíte,díky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hary

A jak se projeví poškození zadních brzd,před týdnem mi byl cítit smrad od zadních kol a od té doby ručku nepoužívám a od kol není cítit nic,ale přece,nemám nechat zkontrolovat zadní brzdy,co myslíte,díky H.

mno nejdrive byl citi smar, pak to prestalo, ale po nejake dobe se zacaly ozyvat silene pazvuky ze zadu, kor pri brzdeni, tak jsem rozebral brzdy a byly uplne urvane pakny

[upravil dne 4/1/08 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...