Sign in to follow this  
Followers 0
Hary

ruční

14 posts in this topic

Zdravím, mám asi tři týdny problém s ručkou. Po třetím zatažení se do půlky uvolní ale funguje normálně. Ráno je opět vše OK,parkuji v garáži. Včera jedu z hor,asi dva km na dvojku a pořád přibržduji, zastavím a cítím smrad od zadních kol,nejraději bych ji vůbec nezatahoval, ale stát v kopci jenom s kvaltem je docela riziko,co dělat,nemohou se poškodit zadní brzdy,díky H.

Poškodit zadní brzdy samozřejmě můžeš. Pořiď si dřevěný klínek a ručku nepoužívej :)

Ahoj, mam ten isty problem.Stalo sa mi to asi tri krat, rucnu uz radsej nepouzivam.Chcem s tym ist do servisu, ked budem vediet co s tym, tak sa ti ozvem.

Chlapi--krucifix,himlhergot,krucajs-element- v zimě se ručka NE ZA TA HU JE!!!! Přesto,že jsou lanka potažená plastem a konce bowdenů maj gumový manžety--vlhko se tam dostane!!!! A nechat to stát ve svahu jen s kvaltem? No najedu na špalek--je to levnější,než řešit opravu zadních brzd. Jo a ten špalek mám v kufru jako rozmrazovač zámků v kapse--když teda jezdím do hor.:P:P:P:roker

neřešil se ten problém nedávno??

sundej lanka asi jsou poškozené promazej či dej nová

ručku používám stále a za 20 let mne to udělalo 2x

Mne to tiez teraz v tychto mrazoch pekne ztuhne...Ked to zaparkujem do garaze, tak je to v poho...Asi tam mam niekde vodu a pekne mi to tam namrza....Snazim sa hu vobec nepouzivat, ale ked uz clovek musi, tak mam pocit ako keby som za sebou tahal niekoho na lane...

Původně zaslal: sarkomi

neřešil se ten problém nedávno??

sundej lanka asi jsou poškozené promazej či dej nová

ručku používám stále a za 20 let mne to udělalo 2x

Tak tak souhlasím akorát by jsem dal lana nový (v autokelly stojí ATE 737kč asi nejspíš kus),já parkuju celoročně venku a zatím mi zamrzla ručka jen jednou za cca 10let což potvrzuje co říká sarkomi :super důležité je sem tam zkontrolovat stav lanovodů (stačí jednou za rok) a popřípadě měnit dříve než dojde k problémům :papa

Ručku "zásadně" nepoužívám - když to dělaj moje dcery - na rovině - tož jim nadávám - zbytečný, naprosto zbytečný !!! :grr :grr

mno nam uz i zamrzla rucka na 207me... Ja uz asi 2 roky v zime rucku nepouzivam, co jsem kvuli tomu musel delat na 106ce repasy zadnich brzd a u Bawa ani envim co rucka je :aut

A jak se projeví poškození zadních brzd,před týdnem mi byl cítit smrad od zadních kol a od té doby ručku nepoužívám a od kol není cítit nic,ale přece,nemám nechat zkontrolovat zadní brzdy,co myslíte,díky H.

Asi to roztálo a povolilo. Pokud jsi se zataženou brzdou nejel nevím kolik kilometrů, moc bych se tím netrápil. Jestli při brždění necítíš žádné vibrace apod., tak bych to nechal být.

Původně zaslal: myryn

Ručku "zásadně" nepoužívám - když to dělaj moje dcery - na rovině - tož jim nadávám - zbytečný, naprosto zbytečný !!! :grr :grr

Jak myslíš každej ať si to dělá podle svého uvážení :papa

Původně zaslal: Hary

A jak se projeví poškození zadních brzd,před týdnem mi byl cítit smrad od zadních kol a od té doby ručku nepoužívám a od kol není cítit nic,ale přece,nemám nechat zkontrolovat zadní brzdy,co myslíte,díky H.

mno nejdrive byl citi smar, pak to prestalo, ale po nejake dobe se zacaly ozyvat silene pazvuky ze zadu, kor pri brzdeni, tak jsem rozebral brzdy a byly uplne urvane pakny

[upravil dne 4/1/08 Marlin]