Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojenie angel eyes


bady206

Recommended Posts

čaute. kupil som si nove angel eyes na moju 206 a bol k tomu manual, ktorý môžete dole vidieť a kablik s relatkom na parkovačky. neviete mi povedať nbačo idu parkovačky cez relatko z baterky? pochopil by som to ked by to bolo na tlmene svetla aby svietili pri dialkových. PLS povedzte kto mate už take svetla.:myslim

[upravil dne 28.12.2007 bady206]

post-0-14109597474565_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký máš ty světla? Na 206ku se dělá asi pět druhů... Jinak to schéma jsem taky nepobral, přijde mi to dost zběsilý. :myslim U mých angel eyes se na parkovačkách nic neměnilo (kromě toho, že jsem na ně napíchnul kroužky), ve světlech akorát byly díry na ty původní držáky žárovek a ty se do nich (po drobné úpravě konektorů, byly moc velké) akorát strčily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to značka FK Automotive maju aj motorčeky. a zapojenie by malo byť plug and play. Konektory pasuju. Akurat ktomu to manualu nebol žiadny popis a je mi tiež divne taketo zapojenie. jedine čo budem musieť je asi relatko na tie tlmene svetla aby išli s dialkovymi však?

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

post-0-14109597479021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...