Sign in to follow this  
Followers 0
bady206

zapojenie angel eyes

38 posts in this topic

čaute. kupil som si nove angel eyes na moju 206 a bol k tomu manual, ktorý môžete dole vidieť a kablik s relatkom na parkovačky. neviete mi povedať nbačo idu parkovačky cez relatko z baterky? pochopil by som to ked by to bolo na tlmene svetla aby svietili pri dialkových. PLS povedzte kto mate už take svetla.:myslim

[upravil dne 28.12.2007 bady206]

post-0-14109597474565_thumb.jpg

A jaký máš ty světla? Na 206ku se dělá asi pět druhů... Jinak to schéma jsem taky nepobral, přijde mi to dost zběsilý. :myslim U mých angel eyes se na parkovačkách nic neměnilo (kromě toho, že jsem na ně napíchnul kroužky), ve světlech akorát byly díry na ty původní držáky žárovek a ty se do nich (po drobné úpravě konektorů, byly moc velké) akorát strčily.

je to značka FK Automotive maju aj motorčeky. a zapojenie by malo byť plug and play. Konektory pasuju. Akurat ktomu to manualu nebol žiadny popis a je mi tiež divne taketo zapojenie. jedine čo budem musieť je asi relatko na tie tlmene svetla aby išli s dialkovymi však?

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

post-0-14109597479021_thumb.jpg

Pokud jsi měl původní optiku s jednou H4, tak ano, v případě 2x H7 to potřeba není.

no jasne teraz tam mam h4. takže nemohhlo by to mať velký odber prudu tie kružky? ja si myslim že nie takže ten kabel použijem na tie tlmene. dik :super

cawte prisli mi angel eyes predne na peugeot 307 ale mam tam 6kable odizolovane a neviem kam maju ist 3su cervene a3 su cierne 1zilove

Zkus udělat fotku, odkud jdou. Já jsem tam měl tak vytažené ledky. Bylo to na 306.

to je připojení těch kroužku zapoj to třeba na parkovačky červený + a černý -

este ma napadlo nemaju motorceky ci tie kable niesu prichystane neto ale su tam 6 neviem naco

ide to z tej ledky co je tam na obrazku ta modra ale preco 6kable?

já to mám zapojené místo parkovaček.. a žárovku na parkovačky mám vyndanou

takze zapojim tie kruzky na kable od parkovaciek? a pri otoceni do stretavaciek by to malo ist? a pri dalsiej polohe sa rozsvietia ostatne.