Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 HDI


jturon

Recommended Posts

Mam taky problem. Pri vypinani motora nechce hned zhasnut. Motor zhasne cca 10s po vybrati kluca zo skrinky.

Dalsia vec je, ze ked je zaradeny stupen tak po ubrati plynu motor zhasne. Ked ide auto na volnobeh tak nieje problem. Po zhasnuti je stale nutne ho znovu nastartovat aj za jazdy.

Takze pri hocijakom spomalovani musim stae vyradit rychlost a az potom mozem pustit nohu z plynu a ubrzdit Ak by ste vedeli niekto poradit tak by som bol vdacny. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diagnostiku mi uz robili a neustale vyhadzuje chybu regulator tlaku paliva, ktory je uz vymeneny novy...na chvilu sa aj podarilo chyby odstranit ale po par kilometroch sa auto spatna preplo do nudzoveho rezimu.a to sa deje dookola...a voda urcite nie, minuly tyzden bolo vsetko precistene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný problém s vypínáním motoru jsem řešil tady (hlavní příčinou byla nejspíš nekvalitní nafta):

Podle obdržených informací jsem měl asi problém s regulátorem tlaku paliva, ale ten máš nový (možná bude taky vadný).

Jinak za jízdy mi to chcíplo jenom jednou a to možná ani s tím nemělo žádnou souvislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...