Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je cítit benzín v kabině.


neznas

Recommended Posts

Řešily jsme tady stejný problém akorát u 306ky, ale třeba je to stejný případ. TADY ODKAZ

Mělo by to být uhlíkovým filtrem jak je popsáno v tom tématu. Nebo si počkej až začne účinkovat Self Repair System jako se to stalo Garfieldovi a mě :D. Pokud se koukáš na ty hadičky tak je zkontroluj s nastartovaným motorem a rukou zkoušej těsnost u těch sponek, já jsem na to jednou přišel pouze tímhle způsobem, jinak nebylo vidět, které propouští.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to nevim čim to teda může být , hadice mi neprosakujou, cítít je jen občas a když tak smrdí ale i venku , když otevřu kapotu, tak je cítit na teplem motoru, ale nikde nic nikdy nevidim , a když to obcházim , tak je cítit i od pravýho kola, ale je cítit jenom občas ( zvenku je to teda smrad neskutečnej ) :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kekros

no tak to nevim čim to teda může být , hadice mi neprosakujou, cítít je jen občas a když tak smrdí ale i venku , když otevřu kapotu, tak je cítit na teplem motoru, ale nikde nic nikdy nevidim , a když to obcházim , tak je cítit i od pravýho kola, ale je cítit jenom občas ( zvenku je to teda smrad neskutečnej ) :myslim

podívej se semje tam i odkaz na stejnej problém
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vedení paliva jsem už koukal a všechny trubičky drží ( je pravda když se s nima drobet zahejbalo( s těma jak jsou na tom odkazu) tak to prosakovalo, ale to se sponama už vyřešilo) :super, dneska to zase nesmrdělo, ale když tam před chvíli bylo přes půl nádrže, tak jo ( ještě to nemam vychytaný jestli to dělá při určitym množství benzinu , a nebo jak se mu zachce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kekros

tam je u vstřiků ta lištička ne ?jinak na hadičky jsem koukal a nic , i jsem s nima hejbal , nevim co tam kde je , nikdy jsem nic neviděl :(

Jo to je,ale vstřiky jsou do tý lištičky zasazený přes gumičku a zajištěný pojistkou,musíš hledat já to řešil v sobotu:(Praskla mi hadička u víka ventilů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi varianta je, uz sem to nekde cetl, ze borcovi to teklo nekde z nadrze, kdyz natankoval prez pulku.

Ale tohle uz je divny, pokud si pretesnil hadice, koukal jsi na to kolinko vedle rozvodu nad motorem? Tam to tece nejcasteji. A co lambda? Aby ti to spatne nedavalo instrukce a nesplaovalo to bohatou smes, to je potom taky smradek. Podivej se na svody, od motoru jestli to tam nekde neprofukuje. Nemusi to bejt netesnost, ale benzin je citit i normalne z vyfuku, hlavne po startu v zime, takze to muze bejt netesnost svodu, vyfuku, nebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim že je cítit po startu to máš pravdu . Lambda by měla být ok- nedávno jsem byl na diagnostice kvůli chcípání, jí snad taky proměřil , aspon doufam :D Na kolínko jsem taky koukal i na svody ;). A plnou nádrž bych mohl zkusit , to jsem měl jen jednou , když kamarád přivezl 60 l a potřeboval barel zpátky. už jsem tam něco měl tak to bylo plný úplně:D , ale zkusit to můžu klidně zase :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...