Sign in to follow this  
Followers 0
neznas

AUTOOPRAVNA - Břetislav Vojtíšek => již nikdy více..

10 posts in this topic

Na Peugeotu 406 jsem potřeboval vyměnit topení včetně klapky a vyměnit prdlou žárovku podsvětlující budík s teplotou. Byli jsme domluveni na částce 4.500,-Kč bez papírů. Nakonec to bylo za 5.700,-Kč a na žárovku se prostě vyprdli. Tento servis vřele doporučuji! :super Na to, že jsou autorizovaným servisem Autoštanglu, fakt paráda => již nikdy více.

Původně zaslal: neznas

Na Peugeotu 406 jsem potřeboval vyměnit topení včetně klapky a vyměnit prdlou žárovku podsvětlující budík s teplotou. Byli jsme domluveni na částce 4.500,-Kč bez papírů. Nakonec to bylo za 5.700,-Kč a na žárovku se prostě vyprdli. Tento servis vřele doporučuji! :super Na to, že jsou autorizovaným servisem Autoštanglu, fakt paráda => již nikdy více.

No tak takhle nákladnou opravu bych si bez papíru nikdy nenechal udělat, taky by ti mohli v případě nějaké reklamace říct že když nemáš doklad tak je to nezajímá. Všude si nechávám vystavit doklad. Ještě je budu podporovat:bojim

Máš recht, ale auto jsem nutně potřeboval a hádat se s nima o tom, že požadované věci nedotáhli do konce, prostě pešek.

To Tě nejlíp vyškolí-takováhle oprava,pak už si dáš pozor.Ne,nesměju se ti.Taky mě už hezky napálili ale při přestavbě bytu.S některýma řemesníkama to je problematický.Musíš bejt na ně jak ostříž,teť už každýmu koukám pod ruce ať se jim to líbí nebo ne.A nemaj to teť se mnou vůbec lehký.

neznas:

Kde že to přibližně je? Chrudím?

Abychom si tam tomu vyhýbali... :super

No jo, hold s některými pracanty je to v dnešní době pěkně těžký. Jenže když je nikdo nezaškolí, neseřve a nevysvětlí jim to... :roll

Původně zaslal: Marcel505

neznas:

Abychom si tam tomu vyhýbali... :super

PAF! Tady je Chrudim! :D:roker

Původně zaslal: Pája Rybišár

PAF! Tady je Chrudim! :D:roker

No jo, já zapomněl... :(

Původně zaslal: Marcel505

Neprovokuj superadmina. Nebo Ti rozbije heslo do klubu :o