Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka


Davidf

Recommended Posts

Zdravím všechny:papa,potřeboval bych poradit.Teče mi olej z převodovky v místě kde je poloosa zastrčená do převodovky ta na řidičově straně.Vyměnil jsem gufero s doměním,že to přestane,ale olej teče vesele dál:(:(.Je tam ještě něco co se dá vyměnit nebo mám koupit převodovku jetou stojí cca 6000kč:myslim.Je to r.v 2000 a já mám 1998/6 bude pasovat? motor 1,8-16v

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A určo teče z gufera? Je to gufero kvalitní? Tzn. Corteco, nebo orig. Peugeot? Zkontroloval jsi válcovou plochu na poloose v místě, kde má gufero břit? Než kupovat rovnou převodovku, radši bych to zkontroloval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

A určo teče z gufera? Je to gufero kvalitní? Tzn. Corteco, nebo orig. Peugeot? Zkontroloval jsi válcovou plochu na poloose v místě, kde má gufero břit? Než kupovat rovnou převodovku, radši bych to zkontroloval....

Souhlasím s tebou,hlavně poloosa není tam drážka projetá?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Díky za informace:super,na tu osu se podívám,ale jestli budu nakonec měnit převodovku bude pasovat z auta r.v.2000 do mojí 1998/6.:myslim

Pasovat by měla, ale pořád mi není jasná ta myšlenka, vyměnit kvůli tekoucímu simerinku celou převodovku:myslim Zdá se mi to poněkud neekonomické.... Kvůli výměně oleje přeci taky neměníš hned celý motor:aut:D

[upravil dne 29/12/2007 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já vím to si nechávám jako poslední možnost.Mě se stalo v létě,že při zařazení 3 stupně vycházely divné zvuky :oz převodovky.Tak jsem zajel do malého servisu (mechanik nic moc už od pohledu:myslim) ,převodovka suchá a když tam nalil olej tak ten vytekl přes gufero. Koupil gufero a půl roku byl klid ani kapky pod autem žádné ze začátku pak už jsem to nekontroloval.3 týdny zpátky jsem měl jet na školení do Brna a nechal jsem si to pro jistotu zkontrolovat a bylo tam 0,5 litru místo 2l.Vyměnil gufero a pokaždé když jsem zastavil louže jak prase.Jo a ten servisman mi říkal,že v té převodovce chrastí jak ve starých hodinách,tak nevím.:myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...