Sign in to follow this  
Followers 0
gen.Migen

Velký displej pro palubní počítač

19 posts in this topic

Ahoj všem

Rád bych si dodělal do mého auta palubní počítač. Proto Vás žádám, jestli někdo neprodáte velký displej, nebo nemáte kontakt na někoho kdo by jej mohl mít. Neco sem si o dodělání palubního počítače přečetl tady: http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://stuff.eduardomaio.net/406coupe/odb01.jpg&imgrefurl=http://forum.autohoje.com/showthread.php%3Ft%3D24522%26page%3D2&h=450&w=600&sz=62&hl=cs&start=17&tbnid=403n9mK6FqZxpM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Ddisplej%2Bpeugeot%2B406%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dcs%26sa%3DN

Jsou zde i fotky, a právě takový displej sháním. V autě mám ted jen ten malý co zobrazuje teplotu uprostřed. Takže jestli někdo máte, koupím. Budu vděčný za jakékoli informace. Už sem i komunikoval s Ferrym. Zatím díky

Me ten odkaz facha, ale nikomu jinymu, je to zajimavy, ale stejnak je to z francouzskýho fora v jejich jazyce:) Prostě jde o ten multifunkční displej jestli někdo nemáte:)

Jako abych ti řekl pravdu, tak 90% 406tkařů bude moc dobře vědět, jaký display potřebuješ (i bez obrázku), kór když víme, že máš 406 old model ...

Na druhou stranu je tohle záležitost spíš "Bazaru" tak bys to tam měl taky napsat!

Dále bych k tomu dodal jen to, že je nás asi 200 v ČR a dalších 199 na Slovensku, kdo ten display shání, takže pokud by ho tady na fóru někdo nabízel, tak mu ho lidi urvou i s rukou a to nejmíň u ramane :D

Přesně tak je to náhoda pokud seženeš já jej měl po prvním telefonátu.Většinou je i s rádiem

Hihi, za zkoušku nic nedám, no tak třeba budu štastlivec a někdo mi ho tu z dobré vůle přenechá a ruka mi zůstane:-D

Původně zaslal: gen.Migen

Hihi, za zkoušku nic nedám, no tak třeba budu štastlivec a někdo mi ho tu z dobré vůle přenechá a ruka mi zůstane:-D

tak to si moc věříš:Dale pochabuji že by se jej někdo vzdal;)mám sice ještě jeden ale ten je v galonech a mílích takže jak se říká k ničemu:aut

mám dva kontakty na ľudí, ktorý doviezli nejaké 406 na ND:

1. kontakt +421 0907 074 888 Tono Machýl

2. konatkt +421 0904 681 937 Mišo Rubala

skúste, možno niečo doma majú teraz.:papa

Diky za kontakty. Mam ještě auto pořád v servisu, tak tam pak zavolam. Musim ještě okouknout konektory atd. Zatim dikec.

Jen pro info: První kontakt který mi sem napsal ajven (díky), má tento display, ovšem za 2000 kč. Takže jestli někdo chcete, máte možnost. Ja do toho asi ted tolik nedam, zkusim pohledat ještě jinde.

Jen pro info: První kontakt který mi sem napsal ajven (díky), má tento display, ovšem za 2000 kč. Takže jestli někdo chcete, máte možnost. Ja do toho asi ted tolik nedam, zkusim pohledat ještě jinde.

To je teda pěknej zloděj. Za ty 2000,- by k tomu muselo bejt minmálně ještě origo rádio 4050 s ovládáním pod volantem. :nevim

JJ, já mám podobný zkušenosti. Mě ho tenkrát nabídli dokonce za 4000,- :roll

prostě sehnat ho kolem 5ťa je klika z pr.* :D