Sign in to follow this  
Followers 0
Vllk

Brzdy - hlavolam

13 posts in this topic

Lidicky,prosim Vas jak to je u 1.8 16v a 1.8i se zadnima brzdama?Nekde pisou ze vzadu sou kotouce i s bubnama a nekdo ze ma jen klasicke bubny? Diky za odpovedi

nevím jaký model ,ale 406 motor 1,8 16V má klasiku bubny.Což mám já jak u sedanu co jsem měl tak i nyní u breaku.

pokud vzadu kotouče s bubnem tak je ta hlavní brzdy kotouče a uprostřed jsou bubny na ruční brzdu

Diky a HDI ma teda kotouce s bubnama na rucku? ja bych totiz radsi chtel bubny nez koutoc plus buben :( ,to je totiznekdy fakt na staru :(

to máš jedno já osobně bych bral kotouče dozadu lépe to brzdí.jak to vypadá nemám obrázek

Starej model má bubny novej už kotouče. A jak psal sarkomi tak pro ručku jsou u kotoučovek takový menší bubny. Někde tady na fóru je myslím i obrázek. :myslim Chce to hledat.

[upravil dne 28/12/07 Dave_k]

A jeste... To je sice hezky ze byste radsi dozadu kotouce..jenze kdyz se vam pak ,,vysere´´ vzadu ,,buben´´ co je za kotoucem,tak kdo to ma opravovat :myslim

Původně zaslal: Vllk

A jeste... To je sice hezky ze byste radsi dozadu kotouce..jenze kdyz se vam pak ,,vysere´´ vzadu ,,buben´´ co je za kotoucem,tak kdo to ma opravovat :myslim

Ten buben funguje jen při zatažený ruční brzdě. Jinak to samozřejmě brzdí jen na kotoučích. :cool:

Ja vim,ale ja videl u znameho ze ten buben s kotoucem - normalne se mu utrhlo oblozeni a zamotelo se a kolo jelo smykem a kdyz sem to musel opravovat,tak sem myslel ze me trefi :xvul

Ja vim,ale ja videl u znameho ze ten buben s kotoucem - normalne se mu utrhlo oblozeni a zamotelo se a kolo jelo smykem a kdyz sem to musel opravovat,tak sem myslel ze me trefi :xvul

a kolik takových případů je stane se . Stát se může všelico

Takze rikas ze je jedno jestli si koupim 406ku 1.8 16v stary nebo novy model jo? :cool:

Takze rikas ze je jedno jestli si koupim 406ku 1.8 16v stary nebo novy model jo? :cool:

osobně pokud bych kupoval tak jdu do novýho modelu;)

Je to otazka ceny, jsetli stary nebo novy model. Uz jsem psal mnohokrat, ze 406 je celkem nezaludna koupe, to auto vydrzi moc kilometru a opravy nejsou silene ceny. Hlavne, aby nebylo kradene, nebo spatne opravene po tezsi havarii.